Złoto dobre na szorstką skórę

Złoto dobre na szorstką skórę

 

Moja przyjaciółka zaczęła mi się ostatnio skarżyć na to, że ma bardzo szorstką skórę. Do tego pojawiło się jej w ostatnim czasie sporo zmarszczek. Przyjaciółka podejrzewała, że może mieć to coś wspólnego z dietą. Nie wiedziała co z tym zrobić.

Zakup dobrego preparatu z nono złotem

nano złoto na skóręNie chciałam jej pogrąża, ale ja też zauważyłam że jej twarz nie wygląda tak promiennie jak do tej pory. widać na pierwszy rzut oka, że kondycja skóry nie jest najlepsza. I wtedy przypomniało mi się o tym jak moja teściowa opowiadała, że odkryła wspaniały preparat na skórę. Było to stosowane nano złoto na skórę właśnie. Spytałam się treściowej czy na taką szorstką skórę też byłoby to dobre. Bo wiem, że na zmarszczki na pewno będzie się nadawało. Teściowa powiedziała, że jak najbardziej na szorstką i suchą skórę także się złoto świetnie nadaje. Postanowiłam więc znaleźć to złoto żeby je jej kupić i sprezentować. Koleżanka ma niebawem imieniny także będzie to na pewno wspaniały prezent. W jednej bardzo dobrej drogerii okazało się, że na szczęście są dostępne preparaty właśnie z nano złotem. Także kupiłam jedno opakowanie. doszłam do wniosku, że jeśli koleżanka będzie zadowolona to ja także sobie coś takiego kupię. Poszłam do koleżanki i dałam jej prezent. Gdy zobaczyła co dostała bardzo się ucieszyła ale nie wiedziała co to jest takiego i jak to się stosuje. Także pokrótce wytłumaczyłam jej wszystko. Koleżanka była bardzo pozytywnie nastawiona i zaczęła stosować ten preparat praktycznie od razu.

Po paru dniach zadzwoniła do mnie i powiedziała, że skóra jest wyraźnie bardziej nawilżona i gładka. Ucieszyłam się bardzo bo to oznaczało, że jednak dostała ode mnie bardzo dobry prezent. Ja w związku z tym też muszę iść po pracy i kupić sobie to nano złoto.

 

Close Menu