W obliczu postępującej cyfryzacji społeczeństwa i coraz bardziej intensywnego życia online, do łask wracają tradycyjne wartości i szacunek dla historii.

Dj weselny czy zespół?

dj weselnyMinione pokolenia wzbogaciły naszą kulturę i muzykę i teraz możemy czerpać z tego dziedzictwa dzięki funkcjonującym zespołom pieśni i tańca, takim jak na przykład Zespół Pieśni i Tańca Śląsk. Znakomicie funkcjonujący zespół, który dba o każdy detal swoich występów, może zastąpić występ dj na wesele. Dj  Śląsk niekoniecznie posiada w swoim repertuarze klasyczne pieśni ludowe. Oryginalne stroje z epoki, dobrze przygotowany chór i balet gwarantują najmłodszym pokoleniom obcowanie z muzyką folklorystyczną w najlepszym wydaniu. Ogromny skład profesjonalnych artystów i aktorów, muzyka na żywo dopełniają całości widowiska. Dj weselny Śląsk nawet posiadając najlepsze zaplecze, musi posiłkować się elementami muzyki komputerowej. Jeśli chodzi o Śląsk, dj wesele czy zespół, jest łatwy do znalezienia dzięki dostępnym bazom ofert związanych ze ślubami i weselami. Występ dj na weselu na pewno będzie odpowiednio tańszy, niż zaproszenie na ten wyjątkowy dzień większych składów. Poza przyjęciami weselnymi warto zobaczyć występy zespołów folklorystycznych na żywo, bo dzięki temu otrzymujemy potężną dawkę inspiracji. Jeśli zaś planujemy przyjęcie weselne, możemy pomyśleć o jego organizacji w kolejnym etapie poszukiwań wiedząc już, na co warto zwrócić uwagę, jakie aspekty są dla nas najbardziej istotne, a co możemy pominąć w trakcie planowania całości. Wybrane zespoły folklorystyczne czerpią z bogatych tradycji ślubnych i weselnych z różnych regionów w kraju.

Część z nich funkcjonuje dzisiaj na przyjęciach weselnych i jest z troską przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu tradycja żyje.

Close Menu