Praktycznie od dzieciństwa interesowałam się szyciem, zawsze marzyłam o tym, że w przyszłości zostanę krawcową, tak jak moja babcia, która zaszczepiła we mnie miłość do szycia. Na pewnym etapie swojego życia postanowiłam podążać za swoimi marzeniami i założyłam własną firmę, w której szyłam piękne sukienki dla kobiet. Mój biznes zaczął z czasem cieszyć się tak dużym zainteresowaniem, że zdecydowałam się nawet zainwestować w profesjonalne maszyny.

Czy warto zainwestować w przewijarki?

przewijarka do folii i tkaninEtap projektowania ubrań nigdy nie stanowił dla mnie większego problemu. Pomysły na suknie bardzo szybko pojawiały się w mojej głowie, wizje te przelewałam następnie na papier. Zdecydowanie największe trudności napotykałam na samym etapie produkcji, który wiązał się z zagadnieniami czysto technicznymi. Sporo cennego czasu trwoniłam zwłaszcza na cięcie materiałów, które musiały posiadać określone rozmiary. Mój tata zasugerował mi, że czynności te z pewnością ułatwiłaby mi przewijarka do folii i tkanin, którą mogłabym kupić po bardzo okazyjnej cenie. Postanowiłam przekonać się o tym czy warto kupować ów sprzęt, w tym celu udałam, się wraz z tatą do zaprzyjaźnionej fabryki odzieży, która dysponowała w pełni zautomatyzowaną maszyną dedykowaną przewijaniu. Nie ukrywam, że byłam pod ogromnym wrażeniem jej możliwości. Urządzenie to z łatwością radziło sobie bowiem nawet z najbardziej wymagającymi materiałami, do których zaliczyć można m.in. tiul czy welur.

Tak zachęcona, postanowiłam zainwestować środki w modernizację mojej działalności. Zakup urządzenia do przewijania delikatnych materiałów okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Intuicyjny panel sterujący sprawił, że obsługa maszyny stała się dla mnie bardzo prosta. Z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolona z tego zakupu – dzięki przewijarce mogę dziś produkować znacznie więcej ubrań.

Close Menu