Wiosna, lato i wczesna jesień to czas kiedy nie lubimy siedzieć w naszych domach. Ma tak przynajmniej moja rodzina, moi znajomi, mam i ja. Ponieważ sama jestem też konsumentką, postanowiłam się bliżej przyjrzeć temu co kupuję i czemu kupuję. Wiedzę chciałam wykorzystać od drugiej strony – jako przedsiębiorca.

Potrzebny producent plenerowych namiotów handlowych

plenerowe namioty handlowe od producentaMoja córcia latem zabrała mnie na festiwal Małych rycerzy. Po powrocie do domu, okazało się, że jestem najedzona – czego nie planowałam i ja mam biurko, które wydawało mi się niepotrzebne. Co się stało pod tym namiotem, że je kupiłam? Następnym razem wróciłam z symulacją pożyczki, której nie planowałam. Czy w plenerze zakupy stają się łatwiejsze? Atmosfera zabawy i festynu, do tego ładna pogoda, często dzieci, sprawiają, że wchodzimy do takiego namiotu handlowego i kupujemy… Sama to odczułam. Brawo przedsiębiorcy, dobry chwyt. Stwierdziłam, że sama również tego spróbuję. W internecie znalazłam hasło: plenerowe namioty handlowe od producenta, a tle sprawdzałam terminy dostępnych imprez. Taki, od producenta, namiot nie był drogi. W razie czego przecież zawsze mogłam go odsprzedać. A spróbować warto. Rozeznałam się w cenach i wielkościach namiotów. Wiedziałam, że większość bardzo łatwo się składa i rozkłada. Zaklepałam pierwszy termin plenerowej zabawy dla dzieci. Sprzedawałam ubranka dla dzieci, więc miejsce jak najbardziej dobre. Nie musiałam się obawiać ani słońca, ani deszczu – jedynie braku klientów. Ciągle myślałam o odsprzedaży namiotu mimo, że nawet nie zaczęłam jeszcze pod nim sprzedawać.

Pierwsza trema i pierwszy stres zginęły na pierwszym festynie. Otwarty teren, dochodząca muzyka, rozbawione dzieci wpływały na ogólną, bardzo wesołą atmosferę. Jakoś tak się stało, że tego dnia zarobiłam też bardzo dużo pieniędzy. Faktem jest, że do tej pory namiot wykorzystuję regularnie…

Close Menu