Wysyłka towaru i folia stretch maszynowa

Wysyłka towaru i folia stretch maszynowa

Pracuję na dużej hali produkcyjnej, która zajmuje się wytwarzaniem części samochodowych do dużych samochodów ciężarowych oraz wojskowych. W ostatnim czasie dużo osób się pochorowało na magazynie i nie było komu pakować towaru do wysyłki.

Folia stretch maszynowa to dobre rozwiązanie

folia stretch maszynowaW każdym razie było ich tam zbyt mało, a zamówień mieliśmy w tym czasie bardzo sporo i trzeba było bardzo sprawnie wszystko pakować, gdyż powoli miejsca już brakowało na hali magazynowej. Z produkcji coraz więcej części samochodowych schodziło. Tak więc nasz brygadzista postanowił rozwiązać sprawę poprzez przerzucenie części załogi produkcyjnej do magazynu. W produkcji nie mieliśmy żadnych opóźnień, więc mógł tak postąpić. Ja miałam to szczęście, że zostałam przeniesiona na magazyn, jest tam o wiele łatwiejsza i lżejsza praca niż na produkcji.A zmiana otoczenia też mi dobrze zrobi. Ja miałam się zając na magazynie zabezpieczaniem towaru do wysyłki. Praca ta polegała na pakowaniu części samochodowych do kartonów. Jednak zanim miałam to zrobić to każdą część samochodu miałam owinąć folią. Ale było ich tam tyle, że musiałam się pytać jak jej użyć. Magazynier powiedział mi, że tania folia stretch maszynowa jest używana do owijania tych części samochodowych. Dalej folia stretch jumbo jest do owijania tych wszystkich kartonów pojedynczo, czyli każdy z osobna.

Natomiast folia stretch maszynowa jest do owijania kilku kartonów razem, tak by przy rozładunku nie zostawić żadnego pakunku w wozie. Powoli nabrałam wprawy w tym pakowaniu, więc praca szła mi coraz szybciej.

Close Menu