Wynajem busa potrzebny od zaraz!

Wynajem busa potrzebny od zaraz!

Jestem już żoną z piętnastoletnim stażem. Kiedy wraz z mężem wspominam moje wesele od razu na myśl przychodzi mi moja rodzina z Bielska, która narobiła nam nie lada kłopotów.

Skąd nagle wziąć busa?

przewóz osób bielsko białaChodziło o ich przewóz do sali weselnej. Zaproszenie na uroczystość dostali około sześć miesięcy wcześniej. Mieli więc czas na zastanowienie się nad tym, czy i w jaki sposób przyjadą na wesele. Trzy miesiące wcześniej postanowili, że odmówią, ponieważ ich nie stać na tak duży wydatek, jaką jest podróż. Byłam więc oswojona z ta sytuacją. Tydzień wcześniej okazało się, że wujek Andrzej wygrał tysięcy złotych na loterii. Postanowili, że jednak przyjadą informując mnie o tym zbyt późno. Byłam tym załamana, ponieważ nie miałam przygotowanego dla nich ani miejsca noclegowego, ani miejsca na sali, ani miejsca w autobusie. Musiałam bardzo szybko działać. Nocleg oraz dodatkowe miejsca w restauracji wykupiłam bardzo szybko. Problemem okazał się przewóz osób z kościoła do sali weselnej. Miałam wynajętego tylko jednego busa, w którym w tym przypadku wszyscy by się nie zmieścili. Musiałam więc wynająć drugiego. Wynajęcie drugiego busa nie kosztowało by mnie bardzo dużo. Problem polegał na tym, że każda z firm transportowych miała miała już zajęte terminy. Nie było wolnego ani jednego auta do przewozu większej ilości osób. Z pomocą przyszedł mi mój świadek, który w miał kolegę posiadającego busa. Problem więc się rozwiązał sam. Mimo to bardzo dużo się najadłam nerwów. Nie myślałam, że rodzinka z Bielska przysporzy mi tylko problemów. Na szczęście dzień przed uroczystością mieliśmy wszystko zapięte na ostatni guzik.

W dniu ślubu wszystko wyszło idealnie. Rodzinka z Bielska przyjechała busem pod sam kościół. Nigdy nie zapomnę jednak zamieszania i nerwów związanych z ich przyjazdem.

 

 

Najnowsze http://www.busbielsko.pl informacje

Close Menu