Kiedy dowiedziałem się, że moja chrzestna da radę pojawić się na moim ślubie to się bardzo ucieszyłem. Dawno jej nie widziałem, ponieważ mieszka za granicą, ale bardzo często rozmawiamy przez internet. Uwielbiam tę kobietę i zależało mi na jej obecności.

W kantorze wymiany walut wymieniłem całą kwotę

kantor wymiany walut warszawaWiedziałem, że może się nieco spóźnić, bo miała późno lot a musiała jeszcze zostać w pracy. Zanim wyjechała została zobligowana do zamknięcia bieżących spraw. Zdążyła jednak na samą ceremonię a jej widok bardzo mnie ucieszył. Impreza była udana i następnego dnia zaczęliśmy z żoną wyjmować pieniądze z kopert. Okazało się, że ciotka cała mi pieniądze w obcej walucie. Musiałem znaleźć jakiś kantor wymiany walut warszawa, który jest w pobliżu. Planujemy przeznaczyć pieniądze na kupno nowego domu i każda złotówka się teraz liczy. Żona podpowiedziała mi, że tuż za rogiem jest taki mały kantor wymiany walut warszawa i powiedziała, bym właśnie tam poszedł. Zabrałem całą gotówkę i się tam udałem. Na miejscu było trochę osób, ale nie zastanawiałem się dlaczego jest taki ruch. Później się dowiedziałem osobiście. Okazało się, że ten kantor wymiany walut warszawa jest najtańszy w całym mieście i dlatego zawsze tu przychodzi tyle osób. Udało mi się wymienić pieniądze w bardzo korzystnej ofercie i zdecydowałem, że wymienię wszystko. Nie ma sensu odkładać części na później, ponieważ kursy walut na pewno się zmienią. Skoro jest tak dobra okazja to trzeba przecież z niej korzystać. Wymieniłem wszystko.

Żona się zaskoczyła, że mamy od chrzestnej tak dużo pieniędzy. Po wymianie okazało się, że to kilkanaście tysięcy złotych. Tak wielkiego prezenty to żadne z nas się nie spodziewało. Zadzwoniłem do niej od razu, żeby jej za wszystko podziękować.

Close Menu