Wyciskarki Hurom zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dzięki nim można szybko przyrządzić pyszne i zdrowe soki owocowe i warzywne. Wyciskarki tej marki wyposażone są w specjalny silnik indukcyjny.

Opatentowany system wyciskania soków owocowych i nie tylko

wyciskarka huromTo on sprawia, że cieszą się one znacznie lepszą wydajnością w porównaniu do wielu innych wyciskarek. Zestawy różnych modeli są bardzo urozmaicone, dlatego każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Wyciskarki można kupić w wielu wzorach kolorystycznych. Wyciskarki marki Hurom mają opatentowany system wyciskania soków. Polega on na technologii wolnoobrotowego wyciskania. Dlatego też jest to obecnie najbardziej innowacyjny model, jeśli chodzi o wyciskarki na polskim rynku. Obudowa tych wyciskarek stworzona została z wysokogatunkowej, szczotkowanej stali nierdzewnej. To z kolei sprawia, że wyciskarka hurom zapewnia też niezwykłe wrażenia estetyczne. Silnik indukcyjny w wyciskarce został znacznie ulepszony. Jeszcze większa wydajność w porównaniu do wcześniejszych modeli jest dużym plusem. Hurom ma w swojej ofercie wyciskarki do soków należące do różnych serii – tańszych i nieco droższych. Różnią się one zazwyczaj dodatkowymi funkcjami. Wyciskarki służą nie tylko do przygotowywania soków z owoców i warzyw. Równie dobrze można z ich pomocą wykonać pyszne przeciery, musy, a nawet możliwe jest wykonanie lodów.

Do tego można stworzyć pyszne i zdrowe desery o różnej gęstości. Korzystanie z wyciskarki Hurom jest bardzo łatwe i przyjemne. Wystarczy przygotować owoce czy warzywa, a resztę zrobi już sama wyciskarka. Jest wiele przepisów na pyszne soki owocowe i warzywne. Można łączyć ze sobą przeróżne składniki, dzięki czemu soki są urozmaicone. Można tworzyć takie soki, których na pewno nie ma na sklepowych półkach.

 

Close Menu