Nieraz trzeba szukać różnych produktów wyposażenia domu z dala od swojego miasta. Tak było i w moim przypadku. To właśnie Bydgoszcz wybrałam do wykonania weekendowych zakupów, więc z całą rodziną zabraliśmy się samochodem właśnie tam, bo akurat tu jest taki duży sklep z różnymi dodatkami do domu.

Sklep z tapetami i innymi dekoracjami do domu

sklep z tapetamiPlanowałam kupić jakieś zasłony ponieważ moje obdrapał kot jak był mniejszy. Teraz już jest dorosły i nie niszczy, ale kiedyś to lubił przesiadywać na oknie i nieraz ostrzył sobie na nich pazurki. Nie wspomnę nawet o tym ile razy dekoracja okien została przez niego zrzucona. Więc przez jakiś czas mój wystrój domu nie wyglądał najlepiej, ale teraz już maluch dorósł i jest znacznie grzeczniejszy. Więc można było zaszaleć. Długo czekałam na te zakupy. Chciałam też odwiedzić jakiś sklep z tapetami, ale okazało się, że nie muszę nigdzie jeździć, bo w tym sklepie było praktycznie wszystko. Ucieszyłam się, bo lubię załatwiać wszystko w jednym miejscu. Na szczęście tapety też tu były i mogłam sobie dowolnie komponować różne wzorki. Jak już wybrałam odpowiednie tkaniny do zasłon, to poszłam właśnie rozglądać się za tapetami. Nie wiedziałam, na co się zdecydować, bo to jest najgorsze, jak się ma taki duży wybór. Jak w jakimś miejscu są ze trzy do wyboru to człowiek nie ma problemu. Coś mu w oko wpadnie i może sobie od razu kupić. Niestety, z tapetami był problem, bo było ich bardzo dużo i aż mi oczy się rozbiegały na wszystkie możliwe strony. Były i zielone, i w tonacji zgniłej zieleni, i w różu i czerwieni, i łączone kolory.

Jak już zdecydowałam się na koralowy kolor, to był z kolei problem ze wzorem. Wybrałam takie jakby listki, bo uznałam, że to najbardziej będzie pasowało do mojego stylu. Lubię tak sobie zmieniać wystrój, bo zawsze to poprawia humor.

Odwiedziliśmy między innymi sklep In Loft z Bydgoszczy, ulica Chocimska 15

Close Menu