Moi znajomi należeli do bardzo zwariowanych ludzi i bardzo ich za to ceniłam. Karol to zawsze miał jakieś ciekawe pomysły, które ciągle wdrażaliśmy. Z nim nie było możliwości, by się nudzić i zawsze wiele się u nas działo. Ostatni rok był jednak najlepszy.

Wrażenia z odbytego rejsu po morzu

rejsyKarol jako główny inicjator wszelkich wyjazdów czy rozrywek w zeszłym roku zaproponował nam coś na prawdę ekstra. Znalazł ofertę na tanie rejsy po morzu i wszyscy chętnie zgodziliśmy się na taki wypad. Za bilety każdy płacił sam. Zawsze tak robiliśmy, ponieważ sądziliśmy, że to jest uczciwe. Wypływaliśmy w piątek z samego rana. Każdemu udało się załatwić urlop na ten dzień i byliśmy bardzo podekscytowani. Rejs co prawda był jednodniowy, ale nam to w zupełności wystarczało. Statek był bardzo komfortowy i nawet była tam restauracja o bardzo wysokim standardzie. W cenie biletu mieliśmy zapewniony posiłek i drinki dlatego chętnie z tego skorzystaliśmy. Na rejsie było mnóstwo osób i nawiązaliśmy nowe znajomości. Ludzi jak się później okazało nie tylko cena przyciągnęła. Często wybierali się na rejsy, ponieważ była to idealna forma wypoczynku i relaksu. Bardzo mi się podobało a to był mój pierwszy rejs w życiu. Porobiłam kilkanaście fajnych zdjęć, które później wywołałam. Ten dzień upłynął nam rewelacyjnie i aż szkoda było wracać do domu. Zdecydowaliśmy wtedy, że w następne wakacje wybierzemy na Karaiby. Każdy z nas od razu zaczął odkładać pieniądze na ten właśnie cel.

Karolowi wszyscy byliśmy bardzo wdzięczni za jego pomysł, ponieważ nikt z nas nie miał okazji doświadczyć takiego przeżycia. Nawet nikt nie miał choroby morskiej a bawiliśmy się na prawdę świetnie. Poza cudowną atmosferą była jeszcze masa atrakcji dla każdego uczestnika rejsu.