Fotografia to niezaprzeczalnie jeden z najlepszych wynalazków ludzkości. Nie ma wspanialszej pamiątki, niż zdjęcie na którym na zawsze została zamrożona chwila bardzo ważna w naszym życiu. Dlatego też ludzie bardzo chętnie wykonują sobie nie tylko zdjęcia ślubne, ale i z innych okazji.

Najlepsze narzeczeńskie sesje zdjęciowe

narzeczeńska sesja zdjęciowa w BydgoszczyOstatnimi czasy mojemu narzeczonemu coraz lepiej wiodło się w pracy. Poskutkowało to jego awansem z czego oboje bardzo się cieszyliśmy. Niestety nawet i te pozytywne sytuacje mają w sobie drugą stronę medalu. W tym przypadku był to bardzo długi wyjazd służbowy mojego narzeczone, przez który musieliśmy nawet przesunąć datę naszego ślubu. Jako świeżo upieczone narzeczeństwo chcieliśmy się nacieszyć sobą, a tymczasem czekała nas długa rozłąka podczas której on musiał wylecieć za granice, a ja zostać tutaj, w Bydgoszczy. Mój narzeczony jednak wpadł na rewelacyjny pomysł, aby przed jego wyjazdem wykonać sobie profesjonalną sesję zdjęciową. Okazało się, że narzeczeńska sesja zdjęciowa w Bydgoszczy to nic trudnego do zorganizowania, bowiem wielu fantastycznych fotografów w tym mieście ją wykonuje. Zadzwoniliśmy zatem do jednego z nich i umówiliśmy termin. Okazało się, że fotograf chce nas zabrać na sesje zdjęciową w plener, aby wykonać nam zdjęcia w otoczeniu przepięknych i zabytkowych uliczek Bydgoszczy. Fotograf miał świetne poczucie humoru toteż podczas zdjęć panowała niesamowita atmosfera, pełna rozluźnienia i śmiechu. Nawet zapomnieliśmy, że niedługo mój narzeczony ma przecież wyjechać.

Efektem sesji były przepiękne narzeczeńskie zdjęcia, które dzięki zachodzącemu słońcu wydawały się wręcz magiczne. Mój mąż zabrał ze sobą dwa. Jedno na którym jestem tylko ja i drugie na którym jesteśmy razem. Po powrocie powiedział mi, że zawsze, kiedy za mną tęsknił i na nie spoglądał, od razu przypominał mu się tamten dzień i co za tym idzie poprawiał humor.