Jako osoba, która prowadzi niewielką działalność gospodarczą (jednoosobową) i działa na zasadzie wolnej współpracy z wieloma firmami, wiem jak ważne jest posiadanie odpowiedniego gadżetu, pozwalającego na szybką wymianę danych kontaktowych z potencjalnymi współpracownikami. Jak dotąd posługiwałam się wizytówkami własnej roboty, jednak postanowiłam to zmienić.

Wizytówki dostosowane do potrzeb

projektowanie dowolnych wizytówekJeżeli chodzi o projektowanie dowolnych wizytówek znalazłam bardzo wiele ofert. Zdecydowałam się na współpracę z lokalną firmą, gdyż działała ona kompleksowo. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem całości. Decydując się na zamówienie wizytówek, myślałam że zostanie mi przedstawiony sam projekt. Otrzymałam jednak projekt w kilku wersjach w połączeniu z sugerowanym papierem, na którym wizytówki mają być wykonane. Po wybraniu jednej z opcji, firma skontaktowała się z drukarnią, aby ustalić szczegóły druku. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektów. Wizytówki nie tylko są estetyczne i czytelne, ale również wyróżniają się spośród innych. Jest to bardzo ważne, ponieważ potencjalny współpracownik po otrzymaniu dużej ilości wizytówek często kontaktuje się z osobami, które w jakiś sposób go zaintrygowały. Intrygująca i przyciągająca wzrok, ale zarazem profesjonalnie wyglądająca wizytówka idealnie sprawdza się do tego zadania. Muszę przyznać, że dzięki temu zdecydowanie częściej osoby, które otrzymały wizytówkę decydują się ze mną skontaktować.

Decydując się na prowadzenie działalności gospodarczej, wizytówki są absolutną podstawą. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z usług firmy, której zleciłam wykonanie wizytówki. Nie tylko otrzymałam projekt, ale również zasugerowano mi papier, dzięki czemu całość komponuje się idealnie.

Close Menu