Moje dzieci zawsze starałam się wychowywać tak, by były w życiu szczęśliwe, samodzielne i nie chodziły utartymi ścieżkami. Mówiłam, że tradycja jest ważna, ale jeśli pojawi się coś nowego, niech nie boją się po to sięgnąć. Zostało to trochę wykorzystane przeciwko mnie, gdy obawiałam się sięgnąć po nowe.

Firanki kupione online? Nic prostszego!

firany ze sklepu onlineRozmawiałam z córką, że po remoncie, który obecnie się kończył w moim domu, będę musiała zmienić wszystkie firany. Poprosiłam by pojeździła ze mną po sklepach. Powiedziała mi, bym wybrała coś w Internecie. Będzie na pewno taniej i bez ograniczeń czasowych. Myślałam, że żartuje, nie wiedziałam jak się do tego odnieść. Czy można sobie ot tak kupić firany ze sklepu online? Okazało się, że jak najbardziej. Wybór firan był ogromny, a córka z synem zapewniali, że takie zakupy są całkowicie bezpieczne. Doskonale wiedziałam jakiego materiału szukam, więc pozostał mi do wyboru jedynie wzór. Spędziłam zachwycona przed komputerem kilka godzin. To były naprawdę wygodne zakupy. Firanki haftowane, żakardowe, z woalu, batystowe, żakardowe! Niesamowity wybór w jednym miejscu – ogromna zaleta Internetu. Wiedziałam jaki kolor firanek chcę mieć, ale gdy oglądałam te prześliczne beże i kremy, byłam zachwycona. Orientowałam się ile kosztują firanki w naszym salonie i wiedziałam, że na tej transakcji również zaoszczędzę. Obszycie? Oczywiście! Drapowanie? Nie ma problemu. Mogłam zamówić swoje firany nawet o północy, ale najważniejsze było to, że nikogo nie musiałam ciągać po sklepach. Oglądałam i wybierałam sama.

Córka zapłaciła za transakcję i tak mnie przekonała do nowego sposobu kupowania. Wcześniej nieufna, uwierzyłam, że praktycznie w tej chwili nie ma ograniczeń. Jestem szczęśliwa, że moje dzieci pokazały mi wtedy, że można inaczej.

Close Menu