Dwa lata temu zaszłam w ciążę. Byłam bardzo szczęśliwa z tego powodu bo staraliśmy się z mężem już od dłuższego czasu i zaczynałam się martwić czy wszystko jest w porządku. Podczas ciąży dbałam o siebie. Prowadziłam zdrowy tryb życia i dbałam także o swoją skórę.

Likwidowanie rozstępów po ciąży

leczenie rozstępów KatowiceWiedziałam, że trzeba to robić po to żeby nie mieć później rozstępów. Jednak i tak zaczęły one się u mnie pojawić. Najgorzej było na brzuchu. W czasie ciąży nie przejmowałam się tym bo w tym czasie miałam inne zmartwienia i najbardziej byłam skupiona na dziecku. Zresztą słyszałam, że potem rozstępy mogą być mniej widoczne. Jednak gdy urodziłam zauważyłam, że one z czasem wcale się nie zmniejszają. Szybko doszłam do wagi sprzed ciąży jednak miałam na sobie szpecące rozstępy. Mąż powiedział, że jeśli tylko chcę to mogę iść na jakieś zabiegi. Stwierdziłam, że byłoby to chyba najlepsze wyjście w mojej sytuacji bo jednak przy tak głębokich rozstępach same kosmetyki nie dadzą rady. Przeczytałam, że najlepsze jest leczenie rozstępów Katowice czyli nie musiałabym nigdzie specjalnie na takie zabiegi jeździć. Zadzwoniłam tam i szybko umówiłam się na konsultację. Przyjął mnie w krótkim czasie bardzo miły pan doktor. Po tym jak obejrzał mój brzuch zaoferował mi serię zabiegów po których powinnam wyglądać lepiej. Wiązałam z nimi wiele nadziei. W sumie to już po kilku widziałam, że moje ciało zaczyna się zmieniać. Rozstępy stawały się płytsze i jaśniejsze.

Z każdym zabiegiem było coraz lepiej. A jeszcze do tego gdy od razu zdecydowałam się na całą serię zapłaciłam za to to dużo mniej. Wcześniej nie myślałam, że uda się coś jeszcze z tym zrobić. A jednak dzisiaj mój brzuch wygląda bardzo dobrze. Nie mam już na tym punkcie żadnych kompleksów bo też nie ma ku temu powodów.