Uniwersalne pieluchy wielokrotnego użytku

Niegdyś niezastąpione pieluchy tetrowe, które były wielokrotnego użytku zostały zastąpione pieluchami jednorazowymi. Oczywiście pieluchy tetrowe dalej mają swoich zwolenników ponieważ są one bardzo uniwersalne. Przydadzą się nie tylko dla dziecka ale także są bardzo pomocne dla mamy.

Tanie pieluchy z tetry

pieluchy tetrowe cenaOczywiście jeśli chodzi o pieluchy tetrowe cena nie jest wysoka. Za jedną szt. takiej pieluchy o standardowych wymiarach zapłacimy około dwóch do 4 zł. Takie pieluchy przydadzą się nie tylko jako podkład dla dziecka zamiast pieluszki jednorazowej. One przydadzą się także do wycierania dziecka kiedy oleje oraz do kąpieli niemowlaka. Takie pieluszki tetrowe towarzyszą każdemu małemu dziecku nawet do około pierwszego roku życia. Rodzice zabierają ze soba takie pieluchy tetrowe na wakacje na spacer na weekend oraz wszędzie tam gdzie poruszają się z dzieckiem. Trochę tetrowe możemy zakupić w kilku kolorach. Kiedyś w sklepach były tylko białe, które nie miały żadnych nadruków. Teraz dla dziewczynek możemy kupić piękne różowe pieluszki tetrowe z jednorożcem. Natomiast dla chłopców znajdziemy pieluszki w kolorze błękitnym lub jasno zielone, a do tego z samochodami i ciężarówkami. Takie pierożki kolorowe z nadrukiem są droższe i kosztują około 6 zł za sztukę. Oczywiście tak jak inne ciuchy dla dziecka pierze myję oraz pracujemy tak często jak tylko jest to możliwe.

Wszyscy rodzice starają się kupować swoim dzieciom wszystko to co jest przydatne i potrzebne. Z pewnością do takich potrzebnych rzeczy należą pieluchy jednorazowe lub wielokrotnego użytku. Do tych drugich należą pieluchy z fla nelly lub tetra. Jeden i drugi materiał jest bardzo przyjemny oraz odpowiedni dla bardzo często wrażliwej skóry noworodka. Warto od razu kupić kilka sztuk takich pieluch.