Zdrowy styl życia jest teraz modny. Nie każdy ma jednak odpowiednio wiele samozaparcia, by ćwiczyć na siłowni lub w domu. Dlatego niektórzy decydują się na skorzystanie z usług trenera personalnego. Taki trener personalny oferuje różne treningi.

Kulturystyczny trening dla kobiet i mężczyzn z trenerem personalnym

trener personalny z WarszawyWśród nich znajduje się np. trening kulturystyczny. Jest on wskazany dla osób, które chcą najpierw osiągnąć odpowiednią masę mięśniową, a następnie wyrzeźbić swoje ciało. Każdy moment jest dobry na rozpoczęcie takich treningów. Nieprawdą jest też, że z treningów kulturystycznych korzystają tylko mężczyźni – coraz częściej również kobiety decydują się na taki sport, by wyrzeźbić ładnie mięśnie brzucha, pośladki, ramiona i inne części ciała. Trening kulturystyczny z trenerem personalnym zawsze musi łączyć się z odpowiednią dietą. Jest to głównie dieta wysokobiałkowa, czyli taka dzięki której mięśnie dostaną odpowiednią ilość białka do budowy nowych włókien – w ten sposób rosną mięśnie poprzecznie prążkowane – wzrasta ilość włókien mięśniowych. Procesem stymulującym jest trening kulturystyczny, ale też odpowiednie żywienie. Na pewno trener personalny z Warszawy jest w stanie przeprowadzić taki trening. Cena to zazwyczaj ok. 150 zł za godzinny trening z trenerem. Trening kulturystyczny polega na tym, że ciało poddawane jest oporowi – oczywiście wszystko dostosowane jest do predyspozycji danej osoby. Jest to trening siłowy, więc bardzo męczący, pomimo tego że większość ćwiczeń wykonuje się w jednej pozycji. Trening kulturystyczny z trenerem personalnym opiera się na ćwiczeniach w seriach.

Trener zaleca odpowiednie ćwiczenia, które powtarzane są przez osobę ćwiczącą kilkanaście razy. Po ukończeniu serii zaczyna się kolejną serię tych samych ćwiczeń. Każdego dnia ćwiczy się inną partię mięśni.

Close Menu