Teściowa cyklinuje podłogi w kamienicy

Teściowa cyklinuje podłogi w kamienicy

Moi teściowie mieszkają w zabytkowej kamienicy. Cała kamienica jakiś czas temu została cała odnowiona. Teraz mogę powiedzieć, że jest to chyba najładniejsza kamienia w całej Bydgoszczy i odnowienie tej kamienicy kosztowało naprawdę sporo pieniędzy.

Cyklinowanie podłóg w starej kamienicy

cyklinowanieTeściowie w swoim mieszkaniu mają styl taki przedwojenny. Mi się bardzo podoba w tym mieszkaniu. Mają w nim wiele antycznych mebli, które wprost uwielbiam oglądać. Moja teściowa zresztą spędza naprawdę sporo czasu na tym żeby wyszukiwać takie meble praktycznie w całym kraju. Za jakąś szafą czy kredensem potrafi przejechać czasem naprawdę sporo kilometrów. No jest to jej takie hobby. Zresztą uważam, że hobby to jest naprawdę bardo interesujące ale niestety sporo kosztuje. Oczywiście teściowej czasem uda się kupić coś okazyjnie. Jednak zdarza się to niezwykle rzadko. Teściowa w swoim mieszkaniu ma też piękna podłogę. Jest ot parkiet w starym stylu. Co jakiś czas trzeba jednak zrobić cyklinowanie podłóg żeby parkiet wyglądał dobrze. Takie sprawdzone cyklinowanie w Bydgoszczy jednak nie jest robione zbyt często. Takie cyklinowanie parkietu w takim dużym mieszkaniu jakie mają moi teściowe też nie należy do najtańszych, ale ich jest na to stać. Zresztą zawsze parkiet jest pokrywany lakierami najwyższej jakości. Mi ta podłoga niezwykle się podoba i kojarzy mi się z takim przepychem. Teściowa powiedziała mi, że praktycznie wszyscy jej sąsiedzi w tej kamienicy mają taką właśnie drewnianą podłogę i oni także co jakiś czas ją cyklinują.

I chociaż o taką podłogę trzeba dbać to nikt z sąsiadów nie zdecydował się na to żeby podłogę zmienić. Jednak prawdziwe drewno na podłodze wygląda wszędzie bardzo dobrze i pasuje niemal do wszystkiego. No do antyków teściowej pasuje i to nawet bardzo. Tam nie wyobrażam sobie innej podłogi.

Close Menu