Moja siostra gdy tylko urodziły się jej dzieci to postanowiła, że ten czas przynajmniej jak obydwoje nie pójdą do przedszkola spędzi w domu. Naprawdę zastanawiałam się nad tym czy aby na pewno podjęła dobrą decyzję.

Taxi bagażowe często jeździło

taxi bagażowe Jednak siostra mieszka w małej miejscowości i tak naprawdę nie miała by co zrobić z tak małymi dziećmi. Gdy dzieci były już w wieku przedszkolnym postanowiła iść do pracy. Jednak znalezienie pracy było trudniejsze niż myślała. Ja namówiłam ją do tego żeby przeprowadzili się z dziećmi do Warszawy bo tu przecież coś znajdą a dzieci pójdą do dobrych przedszkoli. Siostra z mężem przemyślała sprawę i zdecydowali się przeprowadzić. Oczywiście od początku wynajęli mieszkanie nie wiedzieli bowiem jak to naprawdę będzie. Znaleźli także firmę, która robi tanie przeprowadzki i przewiezie ich rzeczy i dzieci do Warszawy. To taxi bagażowe do wynajęcia w Warszawie musiało jeździć naprawdę wiele razy zanim wszystkie rzeczy zostały przewiezione do nowego mieszkania. Za te przewozy bagażowe zapłacili moi rodzice tak jak zresztą za pierwszy miesiąc wynajmu mieszkania. Rodzice zdawali sobie sprawę, że takie początki w nowym miejscu mogą być bardzo trudne dla wszystkich. Te usługi transportowe zresztą nie kosztowały rodziców jakiś wielkich pieniędzy.Gdyby nie to, że tata miał akurat niesprawny samochód to na pewno sam by ich przewiózł. Ja się zadeklarowałam, że gdy siostra z mężem będą mieli gdzieś rozmowę o pracę to albo trochę urwę się z pracy albo wezmę wolne żeby zostać z dziećmi. Mam jeszcze dużo zaległego urlopu także dla mnie nie jest to żaden problem.

Siostra zresztą powiedziała, że zrobi wszystko żeby na rozmowy chodzili jednak w trochę innych terminach.W sumie przecież może tych rozmów być dużo a i tyle urlopu to nie mam. Mam nadzieję, że szybko znajdą pracę.