Nazywam się Adam i jestem kierownikiem magazynu. Pracuję w przedsiębiorstwie handlowym i dość lubię tę pracę. Zarządzam całą gospodarką magazynową i obsługuję wszystkie systemy.

Taśmy led i ułożenie produktów

taśmy led W magazynie pracuje kilkunastu pracowników, którzy mają jasno określony zakres obowiązków. Na naszym magazynie wszystkie produkty są posegregowane zgodnie z ich przeznaczeniem. Wszystkie żarówki led znajdują się w jednej części a taśmy led w zupełnie innej. Wszystkie regały są odpowiednio opisane, dzięki czemu bardzo łatwo jest zlokalizować każdy produkt. Z naszym przedsiębiorstwem współpracuje importer oświetlenia led, który dostarcza nam towary raz w miesiącu. Nasza firma współpracuje z wieloma producentami i posiadamy zasilacze led w bardzo bogatym wyborze. Producent oświetlenia led, z którym współpracujemy od bardzo dawna dostarcza na nasz magazyn stałe produkty, które od zawsze posiadamy w ofercie. Są to taśmy led o bardzo szerokim zastosowaniu oraz kolorowe żarówki led. Na magazynie mamy osobny dział na towary, które dostarcza nam importer oświetlenia led. Wszystkie produkty mają indywidualne oznaczenia. Jako kierownik magazynu odpowiadam za wszystko, co dzieje się moim dziale. Dzięki temu, że posiadamy najnowocześniejsze systemy, to kontrola jest bardzo łatwa. Ostatnio podjął z nami współpracę nowy producent i musieliśmy zorganizować miejsce na magazynie na jego żarówki led. Na rynku każdy producent oświetlenia led dostarcza doskonałe produkty, dlatego współpraca z każdym z nich jest dla nas możliwa.

Niedawno mieliśmy dostawę od nowego producenta, który dostarczył nam taśmy led oraz kolorowe żarówki led. Towaru było sporo i większość pracowników zabrała się za rozładunek. Często takie dni się zdarzają, ponieważ mamy wiele dostaw w tygodniu

Więcej na stronie Lumilight.pl