Do niedawna nie miałam pojęcia o istnieniu tego, co za chwilę wam opiszę. Dowiedziałam się o tym od mojej siostry, która, od kiedy pamiętam fascynowała się działaniem ludzkiej psychiki oraz jej wpływu na nasze ciało. Jako że niesamowicie mnie to zainteresowało, postanowiłam się tym z wami podzielić.

Czym jest wspomniany healing?

recall healing warszawaJest to metoda polegająca na leczeniu poprzez świadomość. A mianowicie według recall healing warszawa źródłem wszelkich dolegliwości ciała są nasze emocje. Jak możemy się domyślać, chodzi tu o negatywne emocje. Każdy z nas przechodzi bardziej lub mnie znaczące traumy. Każdy posiada własne problem, z którymi sobie radzimy, lub o których próbujemy zapomnieć. Gdy myślę o tej metodzie, do głowy przychodzi mi od razu hasło: psychosomatyka. Jest to nauka, która polega na badaniu wpływu naszej psychiki na stan zdrowia człowieka. Wielu ludzi na pewno spotkało się już wcześniej z takimi objawami jak ból głowy w okresie dużego przemęczenia psychicznego lub problemy żołądkowe przy nadmiernym stresie, a nawet sztywność karku, zaburzenie widzenia, czy zawroty głowy i odruchy wymiotne. Są to sytuacje, w których możemy zauważyć, że nasz umysł i nasze ciało są ze sobą bardziej połączone, niż mogłoby nam się wydawać, ponieważ te objawy często mijają wraz z stresującymi sytuacjami. Co, jeżeli nasze emocje nie wpływają tylko na pojedynczy ból głowy, ale także potrafią być przyczyną większych chorób?

Myślę, że w obecnych czasach, w których każdy z nas żyje w pośpiechu, powinniśmy móc zatrzymać się na chwilę i skupić się na tym, co najważniejsze- naszym zdrowiu. Niestety powszechna jest próba szybkiego pozbycia się choroby. Najczęściej poprzez leki. Może warto zastanowić się, czy nie lepiej pozbyć się ich sięgając do przyczyny, niż tylko i wyłącznie maskując  jej objawy?