Raz na jakiś czas jeżdżę z pracy na szkolenia. Ostatnio byłam w Bydgoszczy z czego byłam naprawdę zadowolona. W sumie to pierwszy raz byłam w tym mieście. A będąc w nowym mieście jeśli tylko mama trochę czasu wolnego to przeznaczam go na to aby trochę pozwiedzać.

Hotel w Bydgoszczy – idealny na szkolenia

hotel

Tym razem hotel, w którym spałam znajdował się naprawdę blisko starego miasta. To jeszcze bardziej skłaniało do tego żeby jak najwięcej i jak najszybciej poi skończonym szkoleniu pozwiedzać. Ogólnie od znajomych z pracy słyszałam już o tym, że noclegi w Bydgoszczy są naprawdę bardzo dobre i praktycznie wszystkie znajdują się blisko centrum. Te hotele w Bydgoszczy, które widziałam rzeczywiście znajdowały się blisko centrum. W tym hotelu, w którym zostałam zakwaterowana były sale weselne i to naprawdę duże. Myślę, że gdy jest sezon na wesela to mogą odbywać się tu naprawdę duże imprezy i to kilka na raz. Koleżanka powiedziała mi, że w tym hotelu, w którym będę spała kiedyś odbywały się imprezy integracyjne i były naprawdę na wysokim poziomie. Jednak dwa lata pod rząd z dużym wyprzedzeniem w tym czasie kiedy miała odbywać się impreza integracyjna była już zrobiona rezerwacja na wesele. Po zakończonym szkoleniu miałam naprawdę jeszcze sporo czasu na to żeby pozwiedzać miasto. Na szczęście okazało się, że ze mną na szkoleniu była dziewczyna z Bydgoszczy, która zaoferowała, że może nas oprowadzić po mieście. Ja lubię gdy miasto pokazuje mi mieszkaniec bo wtedy rzeczywiście można zobaczyć to co jest tego warte.

Ta dziewczyna ze szkolenia okazała się być świetnym przewodnikiem. I naprawdę muszę przyznać, że poświęciła na to dużo swojego prywatnego czasu. To był naprawdę bardzo miły gest z jej strony. A miasto bardzo mi się spodobało. Byłam zaskoczona tym jak ładne jest stare miasto.

Więcej na temat organizowanie szkoleń w hotelu można przeczytaj tutaj – Hotel Best Inn z Bydgoszczy, ul. Łochowska 69