Budynek kupiłem w postępowaniu upadłościowym. Była to niesamowita okazja, bo zapłaciłem za wszystko grosze i na dodatek w cenie zakupu była cała zawartość magazynu, której nawet nikt wcześniej nie sprawdził. Widać syndykowi spieszyło się ze sprzedażą.

Sprzedaż plafonów kwadratowych w mocno obniżonej cenie

plafony led kwadratoweW magazynie znalazłem kilkaset kartonów w plafonami kwadratowymi, które były nowe. Nie była to moja branża co prawda, ale nie zamierzałem się tego cennego towaru tak po prostu pozbywać. Uznałem, że wystawię na sprzedaż wszystkie plafony LED kwadratowe i jeszcze na tym zarobię. Sprawdziłem sobie cenę jednego plafonu tego typu, ponieważ nie miałem pojęcia ile to wszystko było warte. Cena mnie zaskoczyła i szybko w głowie przeliczyłem sobie zyski. Plafony zdecydowałem się wystawić na jednym z największych portali aukcyjnych, gdzie miałem swoje konto. Dzięki temu miałem pewność, ze sprzedaż będzie całkowicie bezpieczna. Zostawiłem sobie kilkanaście kartonów w plafonami, które zdecydowałem się zamontować w biurach. Były to modne plafony, które idealnie nadawały się właściwie do każdego pomieszczenia. Plafonami od pierwszego dnia licytacji zaczęło interesować się mnóstwo osób i tylko obserwowałem jak dokonują one zakupów. Nawet odezwał się do mnie właściciel sklepu, który zainteresowany był zakupem większej ilości plafonów kwadratowych. Ceny były mocno obniżone w porównaniu do tych rynkowych, co dało mi gwarancję szybkiego zbytu wszystkich plafonów.

Za pieniądze ze sprzedaży plafonów kupiłem nowe drukarki dla księgowości. Dziewczyny pracowały ze starym sprzętem, który czasami się psuł. Teraz miały nowoczesne drukarki i mogły bez obaw drukować faktury dla wszystkich klientów. To był złoty interes, który wpadł mi nieoczekiwanie.