Jako pracownik magazynu miałem różne zadania od szefa. Kiedy zamykaliśmy nasz sklep we Wrocławiu to miałem zająć się sprzedażą wszystkiego co zostało i co było zdatne do sprzedaży. Wszystkim zajmowałem się sam, ponieważ reszta ogarniała nową siedzibę.

Sprzedaż regałów metalowych

regały sklepowe metaloweSprawdziłem wszystko i na sprzedaż wystawiłem regały sklepowe metalowe, chłodziarkę oraz kilka lodówek. Reszta została zabrana do nowej siedziby. Nasza firma posiadała własną stronę internetową i dlatego właśnie na niej postanowiłem umieścić informację o wyprzedaży. Wszystko było używane jednak zachowane w doskonałym stanie. Najlepsze były regały sklepowe metalowe, bo wyglądały jak nowe. Ogłoszenie mógł zobaczyć każdy klient a także kontrahent. Wielu z naszych kontrahentów miało własne sklepy i wiedziałem, że takie regały zainteresują wiele osób. Lodówki i chłodziarkę sprzedałem już następnego dnia sąsiadowi z firmy obok, bo się zainteresował naszą wyprzedażą. Regałów nie potrzebował, bo w zeszłym miesiącu kupił sobie nowe. Po trzech dniach odezwał się do mnie jeden z naszych kontrahentów. Pytał czy regały sklepowe nadal są dostępne bo chciał kupić wszystkie. Ucieszyłem się, ponieważ mogłem zakończyć pracę w tym miejscu. Umówiliśmy się na następny dzień. Człowiek przyjechał z własnym transportem i zapakował wszystkie regały. Rozliczyliśmy się a ja od razu zadzwoniłem do kierownika, żeby go o wszystkim poinformować. Ucieszył się, że wszystko tak szybko udało się sprzedać. Mogłem w końcu zamknąć wszystko.

W nowej siedzibie mi się spodobało. Mieliśmy dużo więcej miejsca i dzięki temu pracowało się dużo bardziej komfortowo. Kierownik docenił mnie za tamtą akcję z wyprzedażą i dostałem premię uznaniową. Przed świętami to była dla mnie najlepsza nagroda.

Close Menu