Jako dealer pracuję od lat. Moja przygoda rozpoczęła się zaraz po powrocie do Polski. Znajomy wtedy otworzył salon ze znanymi markami i zaoferował mi współpracę. Zgodziłem się, bo kocham samochody i wiem jak je sprzedawać wszystkim klientom.

Sprzedałem samochody luksusowych marek firmie, która je wynajmuje

wynajem samochodów luksusowych marekKlientów też często pozyskuję samodzielnie. Szukam odbiorców na terenie całego kraju. Dzięki temu udało mi się dobić wiele opłacalnych biznesów. Ostatnio jak jechałem przez miasto do zauważyłem, że jest firma, która oferuje wynajem samochodów luksusowych marek i od razu wpadłem na pomysł. Była to stosunkowo świeża firma i sprawdziłem, że mają tylko dwa samochody. No takiej okazji to nie mogłem w żadnym wypadku przeoczyć. Zajechałem na miejsce i przedstawiłem swoją ofertę. Zaznaczyłem, że wiem, iż taki wynajem samochodów luksusowych marek musi dysponować sprawnymi i luksusowymi samochodami. Moja oferta była korzystna, ponieważ właściciel wykazywał ogromne zainteresowanie. Przedstawiłem mu samochody z grudnia zeszłego roku, dzięki temu zaoszczędzi sporo pieniędzy a będzie miał nowe samochody w swojej firmie co na pewno wpłynie na obroty. Człowiek poprosił mnie o czas do namysłu, więc zostawiłem mu swoją wizytówkę i wróciłem do salonu. Długo nie trwało aż się do mnie odezwał, bo telefon dostałem tego samego dnia. Zdecydował się na zakup samochodów i umówiliśmy się na spotkanie następnego dnia z samego rana. Jestem zadowolony, bo dużo na tym zarobię a facet będzie miał świetne samochody w firmie.

Od razu ubiliśmy interes a facet zapłacił za wszystkie samochody gotówką. To była moja najlepsza sprzedaż a dopiero zaczynał się rok. Wiedziałem, że będzie on bardzo owocny i już zacierałem ręce szukając nowych odbiorców w kraju.

Close Menu