Jaka osoba należąca do jednej z dużych spółdzielni mieszkaniowych, więc jakimi problemami można wiązać się funkcjonowanie. Przede wszystkim należy do tych spółdzielnie już od wielu lat, więc doskonale wiem z jakimi problemami się borykała i w jaki sposób je rozwiązywała. Jak się okazuje podstawą sukcesu jaki może odnieść wspólnota mieszkaniowa jest odpowiednie zarządzanie oraz administrowanie wszystkimi mieszkaniami do niej należącymi. Tak trudno w zadaniu może podawać tylko i wyłącznie profesjonalista.

Wykwalifikowane osoby zajmujące się administrowaniem wspólnotami mieszkaniowymi

administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi w KrakowiePonieważ wspólnota mieszkaniowa nie musi posiadać osoby zajmującej się administrowaniem mieszkaniami, w rzeczywistości to zarząd decyduje o powołanie takiej własnej osoby. Jeżeli chodzi o administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi w Krakowie osób chętnych na objęcie takiego stanowiska jest naprawdę bardzo dużo. Muszę przyznać że większość problemów wspólnoty mieszkaniowej do której należę, zostało rozwiązanych w momencie nawiązania współpracy z firmą zrzeszają są właśnie profesjonalnych administratorów. Dobry administrator gdyby o to aby mieszkańcom w spółdzielni niczego nie brakowało. Przede wszystkim pilnuje terminowego przeprowadzenia wszystkich niezbędnych napraw oraz remontów. Dodatkowo niego Najważniejszym zadaniem jest sprawowanie pieczy nad wszelkiego rodzaju systemami oraz urządzeniami mającymi zapewnić bezpieczeństwo w budynkach należących do spółdzielni, chodzi między innymi o systemy przeciwpożarowe oraz o czujniki niebezpiecznych gazów. Muszę przyznać że nasz aktualny administrator Jest osobą bardzo rzetelną i godną zaufania, w związku z czym mam poczucie bezpieczeństwa.

Jako mieszkanka jednej z krakowskich spółdzielni mieszkaniowych wiem jak ważne jest aby administracją budynków należących do spółdzielni zajmowała się kompetentna osoba. Na szczęście osób wykwalifikowanych nie brakuje. Aktualnie nasza spółdzielnia współpracuje z firmą zrzeszającą profesjonalnych administratorów, w związku z czym budynkami zajmuje się wykwalifikowana osoba a mieszkańcy mają poczucie bezpieczeństwa.

 

Close Menu