Serum poprawia wygląd twarzy

Serum poprawia wygląd twarzy

Któregoś dnia zaczęłam obserwować u siebie pierwsze objawy starzenia. Skóra jakoś straciła owal, robiła się bardziej pociągła,i wyglądała na zmęczoną. Cóż, może ten proces przyspieszył się, przez tempo mojej pracy, stres i obowiązki. Nie miałam na siebie czasu, nie wysypiałam się, i zaczęło to się odbijać na mojej twarzy. Postanowiłam zadziałać jak najszybciej.

Testuję sera z nawilżającym działaniem

serum nawilżające do twarzy z kwasem hialuronowymW wolnej chwili, kiedy miałam przerwę w pracy, wybrałam się do sklepu drogeryjnego położonego niedaleko. Mieli tam kosmetyki naturalne, bez żadnych zbędnych dodatków. Ucieszyło mnie to, że sprzedaje tam pani w moim wieku, a nie żadna młodziutka dziewczyna, bo czułabym się przy niej trochę skrępowana. Pani poleciła mi serum nawilżające do twarzy z kwasem hialuronowym, gdy opowiedziałam jej o moich problemach ze skórą. Serum to jest naturalne, zawiera odpowiednie stężenie kwasy i jakieś inne właściwości pielęgnacyjne. Wystarczy nałożyć je rano przed nałożeniem kremu nawilżającego, i wieczorem przed snem. Podobno efekty są zaskakujące, ponieważ jest to dobra kompozycja, bez domieszek niepotrzebnych składników. Sprawdzone działanie potwierdziły klientki, które akurat też były w tym czasie na zakupach. Mówiły, że dzięki temu serum, ich stan cery znacznie się poprawił. Nie zastanawiałam się długo, i wzięłam dwa sera, jedno z tym kwasem, a drugie z jakimiś witaminami. Będę je sobie testowała, i zobaczę, które lepiej mi służy. W razie czego, zawsze mogę tu przyjść po następne.

Gdyby nie fakt, że w końcu znalazłam czas, aby przyjrzeć się sobie w lustrze, pewnie nadal żyłabym w nieświadomości, że proces starzenia się u mnie zaczął. Dobrze, że udało mi się szybko coś poradzić na ten problem. Serum uratowało moją skórę, lepiej się teraz prezentuje, i jest w dobrej kondycji.

Close Menu