Zbliża się weekend majowy, wraz z moim chłopakiem postanowiliśmy, że wyjedziemy nad polskie morze by trochę odpocząć on naszych codziennych obowiązków. Chcieliśmy pojechać do Kołobrzegu jednak okazało się, że większość pokoi, które odpowiadały nam pod względem finansowym, było już zajętych. Zostały tylko drogie kurorty, na które nie było nas stać. Zdecydowaliśmy, że udamy się w okolice zachodniego wybrzeża, nasz wybór padł na Międzyzdroje.

Duży wybór pokoi wypoczynkowych w Międzyzdrojach

pokoje nad morzem międzyzdrojeMamy dwa psy, kundelka i charta, z tego powodu zależało nam bardzo by nasze lokum było przyjazne zwierzętom. W Internecie było dużo wyników pod hasłem pokoje nad morzem Międzyzdroje, wybraliśmy ten, który najbardziej nam się spodobał, i zadzwoniliśmy w celu omówienia wszystkich ważnych szczegółów. Pani, która jest właścicielką tego miejsca okazała się być bardzo miła, zgodziła się na to byśmy przyjechali z dwoma psami. Powiedziała, że też ma psy, które na pewno ucieszą się z nowego towarzystwa. Koszt za pobyt w pokoju nie był na szczęście duży, taka cena jak najbardziej odpowiadała naszym oczekiwaniom. Dodatkowym atutem był fakt, że miejsce to znajduję się bardzo blisko plaży, nie będziemy musieli robić długich wycieczek by do niej dotrzeć. Znaleźliśmy również na mapie plażę, na którą można wprowadzać psy, była ona jednak kawałek drogi od naszego miejsca, jednak nie stanowiło to dla nas większego problemu gdyż mieliśmy zamiar wziąć rowery. Nasze psy na szczęście umieją biec na smyczy, podczas gdy my jedziemy rowerem, a taki kawałek na pewno ich zbytnio nie zmęczy.

Już nie mogę się doczekać majówki, zostało nam już do niej tylko kilka dni, więc powoli przygotowujemy wszystkie rzeczy, które będą nam niezbędne na wyjeździe. Martwi nas tylko nasz jeden z psów, który ma chorobę lokomocyjną, nie wiemy czy wytrzyma tak długą podróż, postanowiłam, więc że zdobędę dla niego specjalne leki przeciw chorobie lokomocyjnej przeznaczone dla zwierząt. Dzięki temu podróż zarówno mu jak i nam minie przyjemnie.