Przyszły projektant budynków

Przyszły projektant budynków

Od wielu lat bardzo chciałem studiować bardzo znany i ceniony kierunek studiów, jakim bez wątpienia jest architektura. Tym bardziej uszczęśliwił mnie fakt, że udało mi się dostać na studia architektoniczne na jedną z lepszych Polskich uczelni, która znajduje się w przepięknym Polskim mieście, którym jest Wrocław.

Biuro projektów i nadzieja na przyszłość

biuro projektówGeneralnie rzecz biorąc na początku studiów, pomimo tego że byłem pełen pasji do architektury, to miałem momenty, w których chciałem zrezygnować z tych studiów. Spowodowane było to tym, że wykonywane przeze mnie na zajęciach projekty budynków nie spotykały się z aprobatą profesorów, a nawet były bardzo krytykowane. Ta krytyka bardzo mnie dołowała, jednakże znajomy mojego taty, który jest architektem i prowadzi we Wrocławiu swoje własne odwiedzane biuro projektów Wrocław, pocieszył mnie i wlał we mnie nadzieję. Powiedział mi on mianowicie, że na studiach również nie szło mu łatwo i wykonywane przez niego projekty spotykały się z ogromną krytyką ze strony wykładowców. Krytyka pojedynczych osób nie oznacza jednakże, że będziemy beznadziejni w swoim zawodzie. Ten kolega taty mianowicie teraz wykonuje w swoim biurze projektowanie biurowców, które znajdują uznanie na całym świecie. Wiele deweloperów, czy firm zleca ma projektowanie różnego rodzaju budynków i generalnie rzecz biorąc teraz jest bardzo cenionym architektem. Muszę powiedzieć szczerze, że jego słowa bardzo mi pomogły i nie pozwoliły mi się poddać.

 

Teraz mam jeszcze większą motywację i chociaż czasami nadal zdarzają się sytuacje, że mój projekt nie zyska uznania, to nie przejmuję się tym, a nawet jeszcze bardziej mnie to motywuje do ciężkiej pracy. W przyszłości bardzo chciałbym otworzyć swoje własne biuro projektowe, mam nadzieję że mi się uda, ale życie pokaże jak to wszystko się ułoży.

Close Menu