Przedstawiciel namawia mnie na wprowadzanie nowego systemu wms

Przedstawiciel namawia mnie na wprowadzanie nowego systemu wms

Pracuję jako kadrowa w korporacji w Tarnowie Podgórnym. Dzisiaj pojawił się u mnie przedstawiciel. Przyjechał z kolorowymi katalogami i ulotkami. Zareklamował mi system wms, dzięki któremu wykonywanie obowiązków w naszym magazynie będzie łatwiejsze.

System wms ułatwia pracę

system wmsPrzedstawiciel handlowy sporo opowiedział mi o tym programie. Mówił interesująco i zostawił mi na siebie namiary. Zarządzanie magazynem nie leży w mojej kompetencji a wszystkie osoby decyzyjne były w tym czasie zajęte. Wysłuchałam wszystkich szczegółów i przyjęłam i poprosiłam o wizytówkę, żeby skontaktował się Krzysztof, który odpowiada za magazyn. Nie wiedziałam czy Krzysztof zna wms program. To podobno jakaś nowość na naszym rynku. Z tego co mówił przedstawiciel na razie tylko w dwa magazyny w naszej okolicy pracują na tym programie. Program magazynowy jest dosyć drogi. To na obecną chwilę jest związane z tym, ze jest nowością. To jest jedyny minus i wiele firm nie chce wydawać tak dużych pieniędzy na system. Przedstawiciel handlowy, któremu także zależy na sprzedaży. Postanowił płatność za system wms rozłożyć na rat,y jeżeli będzie taka potrzeba. Jeżeli natomiast firma byłaby w stanie zapłacić gotówką od razu to może udzielić dziesięcioprocentowej zniżki. To zawsze jakiś bonus przy tak sporej kwocie. Ja nie chciałam decydować bo ja się nawet na tym nie znam. Nie wiem, czy zarządzanie magazynem rzeczywiście byłoby prostsze dzięki temu programowi. Wolałam, żeby Krzysztof osobiście porozmawiał z przedstawicielem jak tylko będzie miał taką możliwość.

Przekazałam naszemu kierownikowi wszystkie katalogi i ulotki a także pozostałe informacje, które uzyskałam od przedstawiciela. Kierownik był zainteresowany tym programem i ma się do niego odezwać żeby uzyskać więcej szczegółów.

Więcej o systemie cbis.pl

Close Menu