Prowadzę sklep z odzieżą medyczną

Prowadzę sklep z odzieżą medyczną

Wpadł do mnie jakiś roztrzepany klient, który sam do końca nie wiedział czego oczekuje. Ja to mam tak doskonale wyrobione zdolności interpersonalne, że facet wyszedł zadowolony z mojego sklepu a co najważniejsze z zakupami.

Odzież medyczna dobrze się sprzedaje

odzież medycznaKupił obuwie medyczne i wziął nawet kilka par. Uznałem przy okazji, że skoro ma to obuwie medyczne to na pewno przyda mu się również sprawdzona odzież medyczna i ją również zakupił. Nie wiem czy facet ma gabinet, czy prowadzi jakąś klinikę ale na pewno będzie zadowolony z zakupów. Moja odzież gastronomiczna znana jest w całym mieście, bo żaden inny sklep nie ma tak niskich cen jak ja. Poza tym ubranie robocze, które pochodzi z mojego sklepu to można spotkać prawie na każdym placu budowy, bo pracownicy są w nią ubrani. Moja odzież ochronna ma świetne ceny a co ważne jest wykonana z dobrych produktów. Dlatego właśnie każdy klient, który odwiedza mój sklep nie wychodzi z pustymi rękoma. Ba, mój szwagier prowadzi swoją firmę i zawsze kupuje u mnie byty robocze dla wszystkich swoich ludzi, bo jak twierdzi długo można je ponosić. Ostatnio to nawet zaczął coś nadmieniać, że przydałaby mi się odzież antyelektrostatyczna, bo tylko tego mi jeszcze brakuje. Nie miałem pojęcia gdzie dostępna jest taka odzież antyelektrostatyczna, ponieważ mój producent, z którym współpracuje nie posiada jej w ofercie. Szwagier dał mi namiar na dobrego dostawcę i zdecydowałem się z nim skontaktować. Od tego czasu taka odzież antyelektrostatyczna jest dostępna w sprzedaży i każdego klienta, który do mnie przychodzi o tym informuję.

Szwagier to jednak ma łeb na karku i zawsze mi dobrze doradzi. Obuwie medyczne to i on zalecił mi, bym zaczął sprzedawać i skubany miał nosa. Pomagamy sobie dużo, w końcu jesteśmy rodziną. Lubimy się bardzo mocno.

Close Menu