Prowadzę sklep z meblami już od czterech lat. Pamiętam swoje początku. Wszystkiego uczyłam się sama. Sprawdzałam jakie meble moim klientom najbardziej się podobają. Na początku w swojej ofercie miałam krzesła barowe ale nie cieszyły się one największym zainteresowaniem.

Meble młodzieżowe cieszą się powodzeniem

meble młodzieżoweZakupiłam się eleganckie i bardziej nowoczesne hokery barowe, które były strzałem w dziesiątkę. Moi klienci doceniają mój sklep ze względu na wysoką jakość mebli, które im oferuję. Współpracuję z wieloma producentami. Zapewniają mi różne mebli, w różnych kolorach i wzorach. Meble młodzieżowe cieszą się sporym zainteresowaniem. Nie mamy mebli dla małych dzieci. Kiedyś miałam je w ofercie ale meble młodzieżowe były bardziej poszukiwane i zostawiłam je w moim sklepie. Poza tym w sklepie mam dużo rodzajów mebli systemowych. Meble systemowe są bardzo popularne w dzisiejszych czasach. Klienci sami mogą sobie zaprojektować swój salon. Meble systemowe można zestawiać ze sobą w rożnych kombinacjach. Jeżeli salon jest mały to kl może kupić na przykład tylko szafę i komodę a jeśli salon jest większy to można bardziej poszaleć i wówczas zakupić więcej mebli z tego samego zestawu. Meble systemowe to bardzo dobry pomysł i wielu klientów chętnie z nich korzysta. Dzięki tym meblom można urządzić nie tylko salon ale także sypialnie i jadalnie. Meble systemowe są bardzo użyteczne. Do oferty wprowadziła, ostatnio także tanie narożniki z funkcja spania. Sporo osób pytało się mnie o taki narożnik. Na próbę zamówiłam narożniki w trzech bezpiecznych kolorach czarnym, bezowym i brązowym. Są to najczęściej wybierane kolory przez klientów.

Jeżeli zainteresowanie będzie spore to umówiłam się z producentem, że wówczas będę zamawiać od niego przynajmniej raz na miesiąc tanie narożniki z funkcją spania. Producent pokazał mi także inne kolory narożników, które może przygotować na specjalne zamówienie moich klientów.

Więcej na stronie http://www.e-meblostyl.pl

Close Menu