Projektowanie wnętrz przez całe życie było mi obce. Niestety musiałam się z nim zmierzyć, kiedy postanowiłam posiadać swój własny gabinet, w którym będę przyjmować swoich klientów. Moi klienci są wymagający i zwracają uwagę na wszelkie detale, tak więc projektant wnętrz z Bydgoszczy będzie mi pomagał zaprojektować tenże gabinet.

Architekt wnętrz radzi

Projektant wnętrz BydgoszczArchitekt wnętrz, z którym nawiązałam współpracę poprosił mnie, aby zastanowiła się nad wstępna koncepcją pomieszczenia, a on potem zrobi projekt dopasowany specjalnie do moich potrzeb i możliwości finansowych. Mój gabinet powinien odznaczać się więc delikatnymi kolorami. Nie chcę mieć białych ścian. Wystarczy, że będą w kremowym lub jakimś innym pastelowym odcieniu. Pomieszczenie jest małe, więc trzeba będzie je optycznie powiększyć. Chciałam zamienić małe okno na większe. Mam nadzieje, że będzie to możliwe. Nie potrzebne mi są zbędne gadżety, które się kurzą i nie spełniają żadnej roli. Najlepiej będzie, żeby w moim gabinecie po jednej stronie ściany stał regał na książki. Półki powinny być białe i podświetlone eleganckimi lampami. Po przeciwnej stronie warto, aby wisiało lustro. Wety też optycznie powiększymy pomieszczenie, a dodatkowo będę mogła sprawdzić swój wygląd przed wizytą klienta. Centralne miejsce powinno zająć biurko. Nie chcę, aby było masywne. Wystarczy delikatne, białe. Do tego dwa wygodne, brązowe krzesła i starczy. Mam nadzieje, że projektant wnętrz uwzględni moje pomysły.

Jak już mówiłam, projektowanie wnętrz nie jest proste. Decydując się na własny i w dodatku firmowy gabinet wolę to zlecić profesjonalnej firmie z Bydgoszczy, która jest sprawdzona. Moja sąsiadka (również prowadzi własny biznes) także z niej korzystała i była bardzo zadowolona. Wszystko wykonali zgodnie z projektem i w dodatku ich usługi były stosunkowo tanie. Mam nadzieję, że nie będę żałować tej decyzji.  

Więcej informacji akademiadobrychwnetrz.pl

Close Menu