Niestety jestem osobą, która nie ma szczęścia do pracodawców. W żadnej firmie, w której pracowałem niestety nie mogłem sobie zagrzać miejsca na stałe. Nie wiem od czego to zależy, może po prostu nie mam szczęścia, jeżeli chodzi o pracę, a może po prostu jestem osobą zbyt roszczeniową i za mam za duże wymagania.

Produkcja zbiorników zmalała

produkcja zbiornikówSam na prawdę nie wiem, dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej. Najdłużej, bo dwa lata pracowałem w firmie, która na rynku działa, jako oficjalny producent zbiorników ciśnieniowych. W tej firmie pracowało mi się na samym początku na prawdę bardzo, ale to bardzo dobrze. Jednakże coś po prostu zaczęło się psuć, dokonywana przez firmę profesjonalna produkcja zbiorników zmalała znacznie, z całego etatu szefostwo skróciło mi etat do pól etatu, co mi nie odpowiadało wcale, dlatego też postanowiłem z tej pracy zrezygnować. Dość szybko po tej rezygnacji na szczęście udało mi się znaleźć pracę, również w firmie produkcyjnej. Tym razem jednak w firmie produkującej różnego rodzaju grzejniki, takie jak na przykład grzejniki faviera. W tej firmie nie popracowałem niestety długo, a mianowicie pracowałem tam jedynie sześć miesięcy. Musiałem się niestety stamtąd zwolnić, ponieważ popadłem w dość ostry konflikt z moim szefem i musiałem zrezygnować z pracy, tak żeby nie mogli mnie oni z niej zwolnić dyscyplinarnie. Po około miesiącu od zwolnienia na szczęście znalazłem kolejną pracę, tym razem w firmie produkującej różnego rodzaju filtry, takie jak na przykład filtry ciśnieniowe. W tej firmie popracowałem bardzo krótko, bo dwa miesiące.

Musiałem z pracy zrezygnować, ponieważ nie odpowiadały mi zarobki, na początku proponowano mi mniej, a jak przyszło co do czego, to zaczęli płacić kwotę o ponad połowę mniejszą. Teraz szukam pracy, ale mam nadzieję, że szybko coś znajdę tym razem na dłużej.