Moim zdaniem golf jest naprawdę wspaniałym sportem. Sam pojawiam się na profesjonalnym polu golfowym, tak często jak to tylko możliwe. Od kiedy pojawiły się w mojej rodzinie dzieci, postanowiłem, że postaram się im przekazać swoją pasję. Ze względu na młody wiek, postanowiłem że zacznę od zdecydowanie mniej forsownej, oraz wymagającej wersji, czyli mini golfa.

Mini golf na zawołanie

mini golf z WarszawyDzieci bardzo ten sport polubiły. Jednak problemem jest każdorazowe wyjście na pole, gdzie dostępny jest własnie mini golf. Zdecydowanie bardziej wolimy zabawę we własnym gronie, gdzie nie słychać krzyków innych dzieci, i gdzie chodząc nie muszę się obawiać uderzenia w głowę kijem golfowym. Doskonałym rozwiązaniem okazał się więc mini golf z Warszawy. Dzięki temu, że w Warszawie istnieje usługa, jaką jest wynajęcie mini golfa, który zostanie przywieziony (a raczej wszystkie dołki i przeszkody) wprost do ogródka, która zdecydowała się na zamówienie usługi. Mini golfa można wynająć na kilka godzin, na jeden dzień, bądź na dłuższy okres czasu. Gdy policzyłem koszty, okazało się że wynajęcie minigolfa na kilka dni jest zdecydowanie bardziej opłacalne, niż codzienne wizyty na stałym polu golfowym w tym okresie. Dodatkowo dzięki temu czuję się zdecydowanie bardziej bezpiecznie, nie muszę również martwić się o dzieci, czy nawet o znalezienie miejsca parkingowego w okolicy obiektu, oferującego tego typu usługi.

Mini golf może być naprawdę wspaniałą atrakcją. Ja jednak preferuję zdecydowanie bardziej kameralne warunki, niż stałe pole golfowe, z dużą ilością hałaśliwych dzieci i wszechobecnym gwarem. W warunkach domowych również zdecydowanie bardziej przebiega nauka, w związku z czym zdecydowałem się na cykliczne wynajmowanie pola do mini golfa dla moich dzieci.

Close Menu