Od pewnego czasu mam małą zagwozdkę. Oto przez mojego przyjaciela zostałem zobligowany do tego aby znaleźć w Trójmieście muzyka na jego wesele. Okazało się, że interesuje go najlepszy dj na wesele jakiego zdołam znaleźć.

Dj na wesele był polecany i uśmiechnięty

dj na weseleNo w porządku, dzisiaj dj jest bardziej popularny i bardziej budżetowy niż najgorsza kapela weselna. Moje poszukiwania w Trójmieście zacząłem tydzień temu i codziennie sprawdzam jak troszczy się o biesiadników dj na wesele. Muszę przyznać, że w samym Gdańsku jest jeden świetny dj na wesele, ale nie podoba się za bardzo przyszłej żonie mojego przyjaciela. Dlatego, że za dużo w jego repertuarze jest tańców ludowych. Trochę i mnie to zaskoczyło, że w ogóle dj na wesele ma takie coś na swojej playliście. Cóż, szukałem dalej. Dj na wesele, jak powiedział mój przyjaciel, musi być też dobrym wodzirejem, powinien móc zabawić nie tylko muzyką, ale słowem. Sprawdziłem ich i zobaczyłem, że znakomity dj w Gdańsku na wesele z Trójmiasta jest naprawdę wielofunkcyjny. Jeden był byłym dj z grupy hip-hopowiej i nawijkę miał naprawdę przaśną. Potrafił uderzyć do każdej grupy wiekowej, jednak ten dj na wesele był bardzo oblegany i ciężko mu było z terminami. A wiadomo, już zaklepanego terminu nie da się ot tak przesunąć, a na pewno nie z tego powodu, jakim jest zapchany kalendarz, który ma dj. Ech byłem bardzo blisko, jednak ten dj musiał zostać skreślony i szukałem dalej. Później pojawił się znany dj na wesele, który faktycznie się nadawał i miał akurat wolny termin. Poprosiłem go aby przesłał mi próbkę swojej twórczości ponieważ chciałem zaprezentować ją przyszłej młodej parze.

Mój przyjaciel powiedział, że to najlepszy dj na wesele jakiego kiedykolwiek słyszał. Faktycznie ów dj dawał czadu i był naprawdę profesjonalny. Dlatego będzie grał.

Close Menu