Cały rok odkładałam pieniądze, żeby w wakacje w końcu gdzieś wyjechać. Zamierzałam odpoczywać przez całe dwa miesiące i nic nie było w stanie mi w tym przeszkodzić. Postanowiłam wakacje spędzić w kraju, bo jest tutaj wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia.

Wynajęcie na wakacje apartamentu blisko jeziora

apartamenty kudowaLubiłam wygodę i luksus, dlatego zdecydowałam się na wynajęcie apartamentu. Wybrałam też Kudowę na swoje wakacje, bo słyszałam, że było tam pięknie a miejscowość idealnie nadawała się na odpoczynek. Jeszcze na długo przed wakacjami postanowiłam poszukać czy dostępne były jakieś w pełni wyposażone apartamenty Kudowa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i dlatego musiałam tak wcześnie coś wynająć. Natrafiłam na apartament, który mieścił się blisko jeziora. Wynajęłam go na całe dwa miesiące. Musiałam od razu wpłacić połowę, bo właściciel chciał mieć pewność, że się wycofam. Mało osób rezerwowało miejsca na tak długo. W dniu pierwszego lipca pojechałam do Kudowy. Do wynajętego apartamentu trafiłam bez problemu. Był on bardzo luksusowy a w salonie to nawet była zamontowana klimatyzacja a kuchnia była nowoczesna i przestronna. Wyjście z salonu na taras zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Z tarasu miałam widok prosto na jezioro. Trafiłam na idealny apartament i byłam zadowolona, że spędzę w nim dwa miesiące. Wzięłam ze sobą wszystkie pieniądze przeznaczone na wakacje, ponieważ nie zamierzałam na niczym oszczędzać a w Kudowie było mnóstwo atrakcji.

W apartamencie spędzałam dużo czasu, ponieważ bardzo mi się w nim podobało. Sypialnia była przestronna a łóżko duże i wygodne. Codziennie spacerowałam po miejscowości zwiedzałam. Opaliłam się nad jeziorem i wróciłam do domu wypoczęta i z piękną opalenizną. To były moje najlepsze wakacje.