Studiuję kosmetologię na jednej z lepszych uczelni w kraju. Stawiam na wykształcenie i na dodatek chcę robić to o czym marzę. Przez cały okres nauki zdobywałam dodatkowe doświadczenie i wiem, że jestem przygotowana do samodzielnej pracy.

Dostałam dobrą ocenę za magisterkę o makijażu permanentnym

makijaż permanentny SzczecinDługo się zastanawiałam na tematem mojej pracy magisterskiej. Miałam mnóstwo pomysłów, które chciałam zrealizować, ale tylko jeden mogłam wybrać. Zdecydowałam ostatecznie, że będę pisała o makijażu permanentnym. Temat można dość szeroko rozwinąć i umieścić mnóstwo istotnych informacji. Chciałam również samodzielnie wykonać taki makijaż na modelce, dlatego poprosiłam o pomoc moją siostrę. Ćwiczyłam wcześniej dużo i robię bardzo dobry makijaż, dlatego Justyna od razu mi zaufała i się zgodziła. Jak będę się broniła to nie zabiorę ze sobą siostry rzecz jasna. Wykonam mnóstwo zdjęć, które będą do wglądu. Zanim w ogóle zabrałam się za makijaż u siostry to najpierw zdecydowałam, że napisze kilka rozdziałów. Opisałam historię makijażu permanentnego. Opisałam, że to Azja zapoczątkowała ideę makijażu permanentnego oraz opisałam metody, jakimi się posługiwano w poszczególnych okresach czasu oraz regionach. Makijaż permanentny jest moją pasją i tak na prawdę pisanie pracy na ten temat jest dla mnie istną przyjemnością. Może w przyszłości wydam własną książkę na temat takiego makijażu. Mam kilka technik, które sama wymyśliłam i wiem, że są doskonałe. Kiedy zrobiłam siostrze makijaż permanentny to byłam gotowa do obrony.

Obroniłam się oczywiście bez problemów. Padały różne pytania, ale na wszystkie maiłam gotową odpowiedź. Zdjęcia makijażu mojej siostry zachwyciły mojego promotora i przyznał, że mam niesamowity talent, który muszę wykorzystać.

Informacje pochodzą z kosmetologiaszczecin.pl