Ostatnio w jednej ze stacji telewizyjnych pokazywano nowy program. Był to program o nowoczesnych domach. W sumie co tydzień jest pokazywany inny taki dom. Domy te znajdują się w całej Polsce w bardzo różnych lokalizacjach.

Blaty granitowe idealnie pasowały do kuchni

blaty granitoweNajczęściej są to duże miasta. Jednak są także domy, które zostały zbudowane w bardzo małych miejscowościach lub nawet na wsiach. Ostatnio jednak był pokazywany dom, który mieści się w Warszawie i to praktycznie w centrum. W sumie chyba najwięcej tych nowoczesnych domów jakie pokazują w programie jest z województwa mazowieckiego. Dom ten był naprawdę piękny. W sumie już przed domem rozciągały się bardzo duże schody granitowe czarne zrobione na wysoki połysk. Te schody z kamienia wyglądały niemal jak czarne lustro. W domu były także blaty granitowe czarne. Te stylowe blaty granitowe Warszawa znajdowały się w kuchni. Były tez w łazience blaty z kamienia także czarne na wysoki połysk. W sumie wszystko było w praktycznie tej samej kolorystyce. To co wyróżniało dom to to, że jedna z jego ścian była małą tężnią. Cały czas był obieg wody, która to wolno spadała przez małe gałązki. Dzięki temu w pobliżu domu było czuć niezwykle świeże i wilgotne powietrze oraz specyficzny zapach drewna. Zresztą dom ten zbudował dla siebie bardzo znany architekt, który zbudował wiele budynków na całym świecie. Dom robił naprawdę wielkie wrażenie. Wszystkie materiały, które zostały wykorzystane do jego budowy były naturalne. W środku domu było bardzo dużo drewna. Drewno to sprawiało wrażenie takiego surowego, nieobrobionego. Wyglądało jakby dosłownie przed chwilą zostało przywiezione z lasu. Jednak było to tylko takie wrażenie.

Najbardziej podobała mi się łazienka, która była bardzo duża. Oczywiście z łazienki rozchodził się piękny widok na piękne drzewa, które rosły przed domem.

Close Menu