Nowa oferta pracy w eleganckim salonie kosmetycznym

Nowa oferta pracy w eleganckim salonie kosmetycznym

Jako fryzjerka pracuję od siedemnastego roku życia. To moja wielka pasja. Jeszcze jako mała dziewczynka cięłam wszystkie swoje biedne lalki. Później poszłam do szkoły i nauczyłam się podstaw fryzjerstwa.

Salon kosmetyczny i praca u koleżanki

Salon kosmetycznyDo większości doszłam jednak sama, często metodą prób i błędów. Przez większość czasu pracowałam u swojej koleżanki. Prowadziła ona elegancki salon kosmetyczny łódź i do tego otworzyła mały „dział” fryzjerski. Oczywiście nie mogłam narzekać na tą pracę ale nie miałam tam zbyt wiele szans do popisu. Moimi klientkami były najczęściej wiekowe panie, które unikały odważniejszych fryzur. Jednego dnia odwiedziła mnie jednak nietypowa klientka. Była bardzo zadbana a jej fryzurze nie zmieniałabym absolutnie nic. Pani nalegała jednak na nową fryzurę a kiedy już skończyłam bardzo mnie pochwaliła. Okazało się, że pani jest z Łodzi i sama jest fryzjerką. Właśnie otwiera tam piąty swój salon fryzjerski i szuka odważnych i utalentowanych fryzjerów do swojego zespołu. Czułam się zaszczycona ale nie wyobrażałam sobie, żebym miała wszystko rzucić i wyjechać do Łodzi. Pani Basia szybko mnie jednak przekonała. Pokazała mi swoje cztery pozostałe salony, zaprezentowała wyrywkowo jej pracowników, przy których miałabym się uczyć i muszę przyznać, że zrobiło to wszystko na mnie ogromne wrażenie. W jej salonach nawet kosmetyka wydawała mi się interesująca.

Przeniosłam się do Łodzi jeszcze tego samego miesiąca. Pracuję tak już szósty rok i jestem bardzo zadowolona. Ciągle uczę się czegoś nowego i rozwijam a to jest dla mnie bardzo ważne.

Close Menu