Jeszcze kilka lat temu myślałam, że ukończenie studiów umożliwi mi podjęcie wymarzonej pracy. Nic bardziej mylnego. Po wielu miesiącach marazmu i bezowocnego szukaniu pracy, postanowiłam wreszcie zrobić coś z własnym życiem. Wpadłam na spontaniczny pomysł i od razu przystąpiłam do realizacji…

Sukces kierowcy ze szkołą jazdy z Kielc

szkoła jazdy z KielcZostałam instruktorem nauki jazdy. W miarę szybko udało mi się ukończyć specjalistyczny kurs, dający mi takowe uprawnienia. Miałam wielkie szczęście, że zatrudniła mnie koleżanka, która stworzyła od podstaw szkołę jazdy. Naszym celem jest umożliwienie zdania egzaminu na prawo jazdy najbardziej opornym przypadkom. To zresztą mało powiedziane! Przychodzą do nas ludzie, którzy do egzaminu podchodzą po kilkanaście razy. Jesteśmy ostatnią deską ratunku. Nasza szkoła jazdy z Kielc sprawia, że te pozornie beznadziejne przypadki stają się królami szos. Nie wiem jak to zrobiłam, ale przyczyniłam się do pozytywnego wyniku egzaminu u mnóstwa osób, które wcześniej ledwo rozróżniały kierunkowskaz od klamki. Chyba mam wrodzony talent pedagogiczny. Uczę jazdy bezstresowo i na wesoło. Uważam to za gwarancję sukcesu. Grunt to dystans do samego siebie. Życie mnie wielokrotnie tego nauczyło. każdego dnia przekazuję kursantom podstawowe zasady ruchu drogowego ze stoickim spokojem i uśmiechem na twarzy. Tylko wtedy można osiągnąć dobre wyniki. Mam satysfakcję, kiedy osoba mająca za sobą kilkanaście nieudanych egzaminów, po wyjeżdżeniu kilku godzin ze mną, uzyskuje prawo jazdy. To wspaniałe uczucie!

Kocham swoją pracę. Lubię uczyć innych, jak poruszać się w ruchu drogowym i nie tylko. To daje mi mnóstwo radości. Sukcesy moich podopiecznych motywują do działania i dalszego wspinania się po ścieżce kariery. Nie znam lepszego uczucia. 

Close Menu