Za tydzień powitamy najbardziej imprezowy okres w roku, jakim jest karnawał. Blisko dwa miesiące świętowania rozpocznie Sylwester. Wiele osób wybiera się na różnego rodzaju bale i zorganizowane, eleganckie imprezy, wymagające odpowiedniego stroju. Szczególnie kobiety uwielbiają dobrze się ubrać. Tym bardziej, że od kilku lat na balach dominują długie suknie. 

Długa suknia na bal

długa suknia z rozporkiemKoniec grudnia to czas świętowania. Zaraz po Bożym Narodzeniu szykujemy się do powitania Nowego Roku. Dla wielu kobiet Sylwester jest doskonałą okazją do tego, żeby ubrać się w wyjątkowy sposób i poczuć się jak królowa na balu. To między innymi z tego powodu eleganckie imprezy cieszą się tak dużą popularnością. Oczywiście co roku pojawiają się w sklepach nowe trendy, jak chodzi o sylwestrowe i karnawałowe kreacje. W tym roku króluje przede wszystkim klasyczna prostota. Styliści postawili na jednokolorowe materiały o prostym kroju. Najmodniejsza jest więc długa suknia z rozporkiem, najlepiej w kolorze głębokiego granatu lub czerwieni. Popularne są też czarne, najbardziej klasyczne suknie. Ważnym elementem tych prostych stylizacji jest odpowiednio dobrana biżuteria. Może być ona duża i wyrazista, ale dopasowana do sukni tak, żeby nie tworzyć wrażenia przesytu. Długie, proste suknie pięknie podkreślają talie i kobiece kształty. Każda kobieta może się więc poczuć w takiej sukni naprawdę zmysłowo i wyjątkowo. Najlepszym obuwiem do takiej sukienki będą oczywiście szpilki. 

Tegoroczne kreacje sylwestrowe stawiają przede wszystkim na prostotę. Stylizacje imprezowe zostały zdominowane przez proste, długie sukienki o eleganckich krojach. Do nich warto dobrać wyraziste dodatki, na przykład w postaci dużych kolczyków, czy też naszyjnika. Najbardziej popularne suknie to te z długim rozporkiem.

Close Menu