Ze względu na to, że zbliża się teraz kilka dłuższych weekendów postanowiliśmy ze znajomymi jakoś razem zorganizować ten czas. Dawno już nie byliśmy nigdzie razem. A czas spędzony w gronie najbliższych przyjaciół zawsze jest dla mnie bardzo cenny.

Wyjazd ze znajomymi na spływ kajakowy

spływy kajakowe WkraDługo myśleliśmy nad tym co zrobić i gdzie pojechać. zależało nam na tym żeby nie jechać tak po prostu tylko gdzieś w ładne miejsce i spędzić dużo czasu w hotelu czy pensjonacie. Chcieliśmy przeżyć jakąś przygodę. Mi zależało na tym żeby aktywnie spędzić ten czas. Kolega powiedział, że może byśmy pojechali na kajaki bo to zawsze jest wspaniała zabawa. Kiedyś gdy byliśmy jeszcze na studiach byliśmy parę razy na spływach i było świetnie. Dlatego też chyba wszyscy od razu się zgodzili. Wszyscy wiedzieliśmy, że najlepsze są spływy kajakowe Wkra właśnie. Kolega powiedział, że wszystko zorganizuje bo ma w pracy teraz trochę luźniejszy czas i może sobie na to pozwolić. Po prostu zadzwonił po paru dniach i powiedział, że już wszystko zarezerwował także możemy zacząć się szykować. Byłam bardzo podekscytowana tą wyprawą. Miałam nadzieję, że nie zapomniałam tego jak się płynie kajakiem. Chociaż zawsze uważałam, że jest to sport dla każdego. Gdy tam pojechaliśmy trafiliśmy na wspaniałą pogodę. Kajaki były w bardzo dobrym stanie i wyglądały naprawdę bardzo dobrze. Jeszcze chyba na takim świetnym sprzęcie nigdy nie pływałam.

Czułam się w nim bardzo bezpiecznie. Cała wyprawa była bardzo ciekawa. Była łatwiejsze i trudniejsze odcinki przeprawy. Dzięki temu było bardzo ciekawie. Nie zauważyłam nawet tego jak szybko uciekał czas. Uważam, że lepiej nie mogliśmy spędzić tego czasu. Czułam się zrelaksowana a jednocześnie było mi naprawdę dobrze z tym, że tyle czasu spędziłam na łonie natury.

 

Close Menu