Jeżeli jesteśmy fanami motoryzacji i sportów z nią związanych, cóż może być lepszego od posłuchania sobie, na żywo,  ryku najpotężniejszych silników używanych w najbardziej prestiżowych wyścigach świata. Jeżeli tylko mamy paczkę przyjaciół możemy zdecydować się na wspólny wyjazd Formuły 1.

Wyjazd na zawody Formuły 1

wyjazdy na formułę 1Grand Prix Formuły 1 i my na trybunach. W dodatku możemy wybrać niemal dowolny kraj, w którym odbywają się te zawody, ponieważ jak wiadomo, zawody Formuły 1, rozgrywają się prawie na wszystkich kontynentach. Oprócz zobaczenia samych zawodów, mamy zarazem okazję do krótkiego zwiedzenia miasta, jakie wybraliśmy z oferty. Najlepiej zorganizować wspólny wyjazd z rodzina lub przyjaciółmi, ponieważ im więcej osób jedzie, tym mniejsza cena jednostkowego wycieczki. Wyjazdy na Formułę 1 są organizowane przez dobre biura turystyczne lub agencje eventowe. Po wpisaniu w internet pożądanej frazy, na pewno wyświetlą się nam firmy, których oferty oczekujemy. Znajdziemy tam też jej szczegóły oraz oczywiście ceny. Grupowe wyjazdy na Grand Prix Formuły 1 cieszą się coraz większą popularnością. Należy się spodziewać, że sytuacja jednak znacznie się zmieni, ponieważ do jednego z teamów, startujących w Formule 1, dołączył Robert Kubica. To dodatkowa atrakcja dla fanów oraz kibiców z całej Polski. Koszt takiej wyprawy zależy od miejsca, w jakim odbywa się wyścig, ilości spędzonego w danym kraju czasu, co wiąże się z koniecznością zakwaterowania, a także od ilości osób biorących udział w wycieczce.

Formuła 1 to najbardziej prestiżowe bolidy wyścigowe. Jeżdżą nimi najlepsi kierowcy, którzy swoje umiejętności szlifują od najmłodszych lat. Najczęściej startując w zawodach kartingowych. Wyjazd na jedne z zawodów cyklu Grand Prix, to dla każdego fana ważne przeżycie.

Close Menu