Moje plany na nową firmę – solidna siatka cięto ciągniona

Moje plany na nową firmę – solidna siatka cięto ciągniona

Po szkole zawodowej trochę perspektywy są szersze, niż po samej podstawówce. Dlatego zastanawiam się w jaki sposób zostać blacharzem, ale nie takim jak w warsztacie samochodowym, ale takim który wie co to jest perforacja blachy.

Siatka cięto ciągniona będzie hitem

siatka cięto ciągnionaMarzy mi się aby blacha perforowana czarna była sprzedawana w moim sklepie. Na początku to będzie sklep z warsztatem! Perforacja blachy będzie droga, bo będę musiał odłożyć pieniądze na kupno większej hali. Ostatecznie marzy mi się hurtownia metalowa. Taki założę biznes. Na początku, tak jak mówiłem, to będzie sama blacha perforowana czarna, a później będę się rozwijał. Może dosłownie i będę sprzedawał siatki druciane, w sezonie działkowym są takie popularne. A może będę się zajmował samą sztuką jaką jest perforacja blachy, tego dokładnie nie wiem, ale od czegoś się trzeba odbić. Myślę, że siatki druciane to też trochę wsparcie sprzedaży. Dodatkowo wzbogacę asortyment i kupię siatki cięto ciągnione. Tak, solidna siatka cięto ciągniona będzie absolutnym hitem w moim sklepie, który kiedyś otworzę. Póki co ważna dla mnie jest blacha perforowana czarna, zrobię z niej ławkę dla zakochanych w parku w którym poznali się moi rodzice. W ogródku zasieję róże i otoczę je czymś trwałym, może to będzie właśnie siatka cięto ciągniona, a dzięki temu sam stanę się bardziej wiarygodny w sprzedaży, jak będę wiedział co sprzedaje. Sklep będzie się nazywał siatki druciane u Mariusza Ciapociąga. A może siatki cięto ciągnione u Mariusza. Nie wiem, w każdym razie chcę aby tam było w nazwie moje imię, chcę aby była blacha perforowana czarna, chcę aby klienci przychodzili i sprzedawały się siatki druciane.

Wierzę w siebie, swoje wykształcenie, wieże że mój kraj pomoże mi w osiągnięciu spektakularnego sukcesu. Jestem największym!

Close Menu