Otworzyłam sklep z artykułami dla plastyków. Mój sklep działa od poniedziałku i do tej pory nie miałam wielu klientów. Postanowiłam zainwestować w reklamę, żeby jak najwięcej klientów dowiedziało się o funkcjonowaniu mojego sklepu. Musze znaleźć firmę, która przygotuje dla mnie reklamę lub ulotki.

Otworzyłam sklep z farbami i artykułami biurowymi

sklep dla plastykówSklep dla plastyków jest pierwszym takim sklepem w naszym mieście. Do tej pory można było znaleźć sklepy z artykułami biurowymi,  w którym można było kupić różne potrzebne rzeczy. W moim sklepie jest wszystko co na pewno przyda się plastykom. Mam sporo farb a także innych rzeczy, które są potrzebne do wykonywania ich pracy. Plastyk potrzebuje artykuły najwyższej jakości. Postanowiłam zamówić artykuły od sprawdzonych producentów żeby moi klienci mogli znaleźc u mnie wszystko czego będą potrzebowali. Zainwestowałam sporo pieniędzy w rozwój sklepu. Znalazłam agencję reklamową, która przygotowuje różne ulotki a także reklamy dla klientów. Inwestycja w reklamę jest bardzo ważna. Klienci muszą wiedzieć gdzie znajduje się mój sklep żeby mogli do mnie trafić i zacząć kupować najlepsze produkty. Mój sklep znajduje się w centrum miasta i można całkiem łatwo go znaleźć. Agencja reklamowa, z której pomocy będę korzystać zaproponowała mi rozpoczęcie promocji mojego sklepu od ulotek. Mogłabym je porozdawać na różnych uczelniach a także bezpośrednio w okolicy mojego sklepu.

Reklama w formie ulotek przyniosła skutek. Zauważyłam większy ruch w sklepie. Reklama to dźwignia handlu i ciesze się, że rozpoczęłam współpracę z tak dobra agencję. Sklep dla plastyków i nie tylko cieszy się sporym zainteresowaniem. Po pół roku musiałam zatrudnić dodatkową osobę do pomocy przy obsłudze klientów. Cieszę się, że wszystko tak się rozkręciło.

Close Menu