Z bratem poszliśmy innymi drogami. On zawsze pilnie się uczył a ja to raczej wolałem balować z kolegami. Po latach to się na mnie odbiło i teraz jestem na etapie szukania jakiegoś dobrego zatrudnienia. Mam nadzieję, że brat będzie w stanie mi pomóc.

W biurze projektowym brata dostałem zatrudnienie

biuro projektowe gdańskPiotrek od zawsze świetnie sobie w życiu radził i był najlepszy. Wiedziałem od razu, że do czegoś dojdzie. Oczywiście po studiach założył własne biuro projektowe gdańsk i radzi sobie znakomicie. zatrudnia kilka osób i są to jego znajomi ze studiów. Ja to trochę pracowałem w biurze i mógłbym go zapytać, czy na coś bym się nie przydał. Wiem, że to biuro projektowe gdańsk dobrze prosperuje a ludzie zarabiają niezłe pieniądze. Wiadomo, że na projektach się nie znam, ale przecież mógłbym wykonywać jakieś drobne prace biurowe. Zadzwoniłem do brata, żeby z nim o tym porozmawiać. Brat zaprosił mnie do siebie, ponieważ miał wiele pracy i tego dnia musiał zostać dłużej. Jak byłem na miejscu to biuro było zamknięte i wszedłem tylnym wejściem. Brat podejrzewał chyba po co się zgłosiłem, bo sam zaczął pytać jak mi idzie i co z pracą. Zapytałem wtedy czy jego biuro projektowe gdańsk nie poszukuje jakiegoś pracownika biurowego, ponieważ szukam aktualnie pracy na stałe. Brat powiedział, że mógłbym pracować dla niego jako przedstawiciel i pozyskiwać klientów. Pomysł mi się tym bardziej spodobał, ponieważ miałem dostać samochód i laptopa. Co więcej, brat mnie nawet wdroży i przeszkoli, żeby miał odpowiednie kompetencje.

Wiedziałem, że na brata to będę mógł liczyć. Dając mi to zatrudnienie mi pomógł i wreszcie stanąłem na nogi. Teraz zarabiam porządne pieniądze i nawet wybrałem się na studia, żeby nieco dorównać swojemu bratu, który mi imponuje.

 

Close Menu