Wiele wnętrzarskich aranżacji bazuje na zieleni. Jest ona nieunikniona w stylu eko, ale też przeplata się w mnóstwie innych, jako wynik naszej ciągłej tęsknoty za kontaktem z uzdrawiająca naturą i przyrodą. Choć sposobów na pojawienie się roślin we wnętrzu jest wiele – nie wszystkie stanową dobre rozwiązanie dla osób, którym brakuje czasu na pracochłonną pielęgnację.

Lasy w słoiku DIY – zadziwiające i funkcjonalne

Dlazadziwiający las w słoiku - diy wszystkich poszukujących zielonych dekoracji do wnętrz – idealnym rozwiązaniem może być zabezpieczona i utrwalona zieleń w szkle. Bazująca zazwyczaj na prawdziwym mchu, aczkolwiek niewymagająca podlewania ani opieki kompozycja – daje nam fragment najprawdziwszej przyrody w domowej przestrzeni. Zieleń, choć autentyczna – nie przerasta, nie żółknie, nie usycha i nie obumiera. Daje nam radość obcowania z przyrodą bez potrzeby jakiejkolwiek ingerencji z naszej strony. Wykonany według autorskiego pomysłu zadziwiający las w słoiku – diy posiada też wiele ciekawych miniaturowych akcesoriów, które do złudzenia przypominają duże przedmioty, aranżujące przestrzeń na łonie natury jak mosty, huśtawki, ławeczki. Cały bibelot jest nie tylko ładny i precyzyjnie wykonany, lecz także oryginalny i niezwykle trwały. Pewność, że unikniemy zarysowań i stłuczeń daje nam bardzo odporne, hartowane szkło, w jakim została zamknięta niezwykła roślinna kompozycja.

Miniaturowe lasy w słoikach to znakomite uzupełnienie domowej przestrzeni. Świetnie prezentują się zarówno na biurku w pracy, jak i na półkach salonowych regałów. Ich urok jest uniwersalny i ponadczasowy, dlatego wyjątkowo łatwo dopasowują się do mnóstwa stylów i aranżacji. Oryginalne pomysły wytwórców rękodzielników zapewniają każdej zielonej kompozycji indywidualny i wyjątkowy charakter. 

Close Menu