Prezes postanowił przenieść się do większego pomieszczenia. Ostatnio coraz częściej przyjmował w swoim gabinecie gości i doszedł do wniosku, że nie ma w nim wystarczająco dużo miejsca. Kupienie nowych mebli przypadło mi, ponieważ również to należało do moich obowiązków zawodowych.

Niższy koszt zakupu mebli gabinetowych u producenta

producent mebli gabinetowychZnałam prezesa bardzo dobrze, ponieważ pracowałam dla niego od kilku lat. Dzięki temu wiedziałam, że muszę kupić stosunkowo tanie i dobre meble. Od razu odsunęłam sklepy meblowe, bo w nich były dość wysokie ceny a potrzebowałam sporej ilości mebli gabinetowych. Prezes dał mi jasne i bardzo szczegółowe informacje, co nie ukrywam, że znacznie ułatwiało mi całe to zadanie. Wiedziałam, że najlepszym wyborem będzie producent mebli gabinetowych, ponieważ u niego dostanę wszystko to, czego potrzebuję i na dodatek zapłacę niższą cenę. Jak pomyślałam, tak zrobiłam. Namierzyłam producenta, który działał w okolicy i nawiązałam z tym człowiekiem kontakt. Wszystkie meble, które zażyczył sobie prezes były dostępne i to na dodatek od ręki, czego nie ukrywam nawet się nie spodziewałam. Byłam wręcz pewna, że będę musiała poczekać minimum dwa tygodnie. Zleciłam dostawę wybranych przeze mnie mebli gabinetowych wprost do firmy. Kiedy prezesa o wszystkim poinformowałam, to on również był zaskoczony, że tak szybko i na dodatek tanio załatwiłam dla niego meble gabinetowe. Meble dla prezesa dotarły po dwóch dniach i zostały ustawione w jego większym biurze.

Nowy gabinet prezesa prezentował się godnie a meble były świetnej jakości. Stanęłam na wysokości zadania i byłam z siebie wyjątkowo dumna zwłaszcza kiedy prezes powiedział, że jak będzie szukał mebli do swojego nowego domu, to na pewno zwróci się do mnie po poradę.