Lampa w zestawie do paznokci hybrydowych

Lampa w zestawie do paznokci hybrydowych

Jestem bardzo zabieganą i zajętą kobietą. Zwłaszcza od kiedy zostałam mamą nie mam na nic czasu. Doba jest stanowczo za krótka. Zawsze byłam zadbaną kobietą, jednak teraz ciężko mi wygospodarować kilka chwil, by pójść do fryzjera czy kosmetyczki. siostra odkryła jednak rewolucyjne rozwiązanie dla takich kobiet jak ja. Dzięki temu wracam do normalności i moje dłonie są zadbane.

Malowanie paznokci zestawem do hybryd z lampą

zestaw do paznokci hybrydowych z lampąZestaw do paznokci hybrydowych z lampą to prawdziwe objawienie dla kobiet takich jak ja. Wiecznie w biegu, wieczny brak czasu – cóż począć. Nie ma co narzekać, bowiem producenci wychodzą na przeciw takim osobom jak ja. Kiedy dostałam taki zestaw, aż zapiszczałam z radości. Zawsze lubiłam mieć pięknie pomalowane paznokcie. Siostra zaoferowała pomoc przy dziecku a ja mogłam w spokoju zapoznać się z zestawem. Z racji tego, że interesuję się tematem, zawartość nie była dla mnie czarną magią. Wiadomo do czego służą pilniki, waciki bezpyłowe i aceton. zestaw zawierał trzy lakiery hybrydowe w odcieniu beżu i czerwieni – to klasyka, której jestem wierna od lat. Ponadto lampa miała dużą moc. Wszystko po to, by już w 30 sekund utwardzić lakier na paznokciach. Prawda, ze to bardzo szybko? Malowanie zwykłym lakierem to według mnie przeżytek, ponadto trwa to bardzo długo. A w tym przypadku, raz dwa i paznokcie zrobione. Mąż pomyślał nawet, że udało mi się wyjść do kosmetyczki. Nic  z tych rzeczy. Manicure wyczarował zestaw, który na dobre zagościł w moim domu. Korzysta z niego nawet moja teściowa.

Każda z nas powinna znaleźć w ciągu dnia trochę czasu dla siebie. To bardzo ważne. Można spędzić przyjemnie czas na wiele różnych sposobów. Może jednym z nich będzie zadbanie o własne dłonie i ozdobienie ich modnym kolorem lakieru? Wybór należy do nas samych.

Close Menu