Mój kuzyn od dawna ma sklep z zabawkami. W sumie to sklep ten założył już kilka lat temu gdy skończył studia. Po prostu miał trochę pieniędzy i postanowił coś otworzyć własnego. A, że właśnie urodził mu się syn to stwierdził, że taki sklep z zabawkami będzie na pewno dobry.

Podnośnik ślimakowy u kuzyna w sklepie

hexbug vex podnośnik ślimakowyTen sklep na początku był bardzo mały i nie miał za dużo asortymentu. Jednak z czasem gdy okazało się, że zabawki w nim bardzo dobrze się sprzedają to zaczął się powiększać. I tak teraz sklep ten jest naprawdę spory. Uważam zresztą, że jest to chyba największy i najbardziej popularny sklep z zabawkami w mieście. Kuzyn po prostu wie co dzieciom może się podobać. I takie rzeczy właśnie u siebie ma. Ze względu na to, że ma tylko synów więcej jest tam zabawek typowo dla chłopców. To oni zresztą podpowiadają mu co można by jeszcze kupić i czym dzieci w szkole czy przedszkolu się bawią. Jest na przykład u niego hexbug vex podnośnik ślimakowy , które świetnie się komponuje z różnym klockami. Po prostu można się nim bawić na wiele sposobów. Jest to wspaniała zabawa dla małych inżynierów czy budowniczych. Naprawdę wspaniale rozwija wyobraźnię dziecka. wiem coś na ten temat bo taki podnośnik sama kupiłam u kuzyna swojemu synowi. I  bawi się nim świetnie i bardzo chętnie. Jest to zabawka sama w sobie a także można ją łączyć z innymi zabawkami. Zresztą dziecko wie już najlepiej co z taką zabawką zrobić.

Gdy się spytałam kuzyna jakie zabawki cieszą się teraz u niego największym powodzeniem to powiedział, że właśnie te podnośniki ślimakowe. Pomyślałam, że to chyba dobrze, że dzieciom podobają się takie mądre zabawki, które jednak czegoś uczą. W końcu jest wiele zabawek, które nie uczą dziecka niczego a do tego są naprawdę słabej jakości.

Close Menu